Zmiany w regulaminie pożyczek VIVUSa

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Zmiany w regulaminie pożyczek VIVUSa

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28730
  marcin1
  Guest

  W otrzymanym niedawno komunikacje, Vivus dziękuje, że jestem jego klientem. Vivus korzystając z nowych technologii tworzy proste i wygodne usługi finansowe, z których możesz korzystać gdziekolwiek jesteś. Dzięki Twojemu zaufaniu może rozwijać rynek pożyczek online w Polsce.

  Firma pragniem poinformować, że 11 marca 2016 r., wprowadzi nową umowę ramową, której postanowienia w dużej części zastąpią postanowienia dotychczas obowiązującej Umowy Pożyczki Odnawialnej Vivus.pl. Ma to związek ze zmianą w ustawie o kredycie konsumenckim (zwanej dalej także „Ustawą”), wchodzącą w życie tego dnia i dostosowaniem oferty do nowych wymagań prawnych. Nowa treść Ustawy wprowadza m.in.: definicję pozaodsetkowych kosztów kredytu (art. 5 ust. 6a Ustawy), ograniczenie możliwości pobierania opłat z tytułu zaległości w spłacie kredytu (art. 33a Ustawy) oraz określa maksymalną wysokość pozaodsetkowych kosztów kredytu (art. 36a Ustawy).

  Natrafiłem na materiał mówiący jak wziąć pożyczkę gotówkową w Vivusie http://finansenaplus.pl/jak-wziac-pozyczke-w-vivusie/ i natrafiłem na wiadomość, w której firma informuje, że korzystając ze zmian wymaganych nowelizacją prawa chce też jeszcze lepiej dostosować usługi do oczekiwań Klientów, dlatego w nowej wersji umowy znajdą się m.in. zapisy dotyczące obniżenia opłaty za przedłużenie terminu spłaty o 30 dni, zniesienia opłat windykacyjnych oraz, ustalenia limitu ogólnego kwoty pożyczki, dzięki któremu już w trakcie składania wniosku będziesz mógł poznać maksymalną kwotę, którą możesz pożyczyć – pozwoli to w dowolnym momencie szybko wypłacić dodatkową kwotę pożyczki w ramach niewykorzystanej kwoty limitu ogólnego.

  Jednocześnie pożyczkodawca informuje, że pożyczki udzielone przed 11 marca 2016 r. nie podlegają powyższym zmianom. Zmiany dotyczyć będą jedynie pożyczek zaciągniętych po tym terminie.

  #31594
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem vivus jest jedną z kilkunastu rzetelnych firm pożyczkowych w Polsce. Nie mniej jednak otrzymanie pożyczki w maksymalnej wysokości 1600 zł graniczy z cudem. Będzie to z tego co słyszałem maksimum około 1 tysiąc złotych.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.