Zestaw do podpisu elektronicznego

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Zestaw do podpisu elektronicznego

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28531
  rossm
  Guest

  Potrzebujemy wdrożyć w jednej z placówek podpis elektroniczny. Chodzi o możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Jest tego trochę na rynku i mam wątpliwości co będzie najlepszym rozwiązaniem?

  #30139
  Anonymous
  Guest

  Ważne, aby nie był to jakiś autonomiczny system, tylko taki spełniający normy polskiej ustawy o podpisie elektronicznym. Miałem już z kilkoma softami i rozwiązaniami do czynienia i dobrą opinię mam o Eurocert, (aby sprawdzić specyfikację musisz wejść w zakładkę podpis elektroniczny).

  Koszt zestawu + certyfikatu na 2 lata to około 260 zł + VAT.

  #30140
  Anonymous
  Guest

  A inwestujecie w jeszcze jakieś usprawnienia w firmie? może takie centrale ip by Wam się przydały? Kliknij tu!

  #30142
  Anonymous
  Guest

  Może pomyślisz nad zestawem do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego Szafir? To rozwiązanie oferowane przez KIR – instytucję, która już od 1994 roku świadczy usługi certyfikacyjne. Wśród dostępnych konfiguracji znajdziesz tam przede wszystkim zestawy z certyfikatem kwalifikowanym, niekwalifikowanym oraz narzędzia służące do znakowania czasem dokumentów w wersji elektronicznej. Tutaj znajduje się więcej informacji na ten temat – http://www.elektronicznypodpis.pl/informacje/jak-zamowic-podpis-elektroniczny/” class=”bbcode_url”>http://www.elektronicznypodpis.pl/informacje/jak-zamowic-podpis-elektroniczny/.

  #30141
  Anonymous
  Guest

  Lepszą cenę i certyfikat również na dwa lata dostaniesz w firmie NetVet z Wrocławia. Ogólnie polecam ich usługi, bo są bardzo terminowi i profesjonalni. Są w stanie dokładnie wyjaśnić na jakiej zasadzie działa taki podpis i dokładnie jak należy go używać. Bardzo fajna możliwość, bo przecież nie każdy miał styczność z podpisem elektronicznym a jednak coraz częściej zachodzi taka konieczność. W razie problemów technicznych są zawsze dostępni dla swoich klientów więc wystarczy zadzwonić i dostać konkretne informacje.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.