Wiedza i praktyka – oszuści?

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Wiedza i praktyka – oszuści?

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28409
  Masouka
  Guest

  Zdecydowanie wydawnictwo Wiedza i Praktyka to nie są oszuści, a krążące opinie to narzekanie sfrustrowanych dzieci, którzy o biznesie nie mają pojęcia.

  Wiedza i Praktyka to wydawnictwo, z którym moja firma rozpoczęła współpracę pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Byłem wtedy początkującym przedsiębiorcą. Interesowały mnie wtedy materiały dotyczące prowadzenia księgowości, finansów, rachunkowości, a także jak weszliśmy do Unii Europejskiej w 2004 roku, pozyskiwanie funduszy z Unii. Pierwsze zeszyty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Okazało się, że nawet początkująca osoba z odrobiną chęci może szybko się zorientować w tym, co autorzy poradników mają do przekazania. Same poradniki są redagowane w bardzo przejrzysty sposób. Są takie jakie być powinne: rzeczowe, bez zbędnej kazuistyki – tylko to co ważne.

  Forma dostarczania poradników i broszur jest bardzo wygodna. Wiedza i Praktyka przesyła swoje materiały pocztą. Jeśli spodobał nam się produkt jest zawarta faktura, którą trzeba opłacić. W innym przypadku, żeby zrezygnować, wystarczy odesłać do wydawnictwa materiały i z głowy.

  Jeśli zaś chodzi o negatywne opinie, krążące po internecie, to w moim odczuciu są pisane przez sfrustrowaną konkurencję wydawnictwa Wiedza i Praktyka.

  #29096
  Anonymous
  Guest

  Takich wydawnictw jest mnóstwo zaczynając od prawie wszystkich dostawców podręczników szkolnych…

  #29098
  Anonymous
  Guest

  pewnie że jest ich sporo,a wyrastać zaczynaja zwłaszcza przed rozpoczęciem roku szkolnego,wtedy jest największe zapotrzebowanie na taki biznes.

  #29097
  Anonymous
  Guest

  W każdej dziedzinie życia znajdzie się jakiś cwaniak.

  #29101
  Anonymous
  Guest

  Przykro jest czytać ze ktoś chce żerować na edukacji dzieci i niewiedzy części rodziców. Niestety to prawda że w każdej branży mogą zdarzyć się uczciwe firmy oraz oszuści.

  Trzeba po prostu sprawdzać opinie w internecie o każdym kontrahencie. Dzięki temu znalazłem uczciwie działające firmy branżach takich jak pożyczka pozabankowa, hosting albo wybierając odpowiednią domenę.

  #29100
  Anonymous
  Guest

  Tak gdzie są pieniądze zawsze znajdzie się ktoś pazerny i chcący się wzbogacić w szybkim tempie, tzw. cwuniaczek albo cwuniaczka. 👿

  #29099
  Anonymous
  Guest

  Ciekawe

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.