W co inwestować?

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
 • Author
  Posts
 • #28596
  malgorzata.rozanska
  Guest

  Jakie znacie sposoby na zainwestowanie swoich oszczędności? Co się opłaca? Co jest bezpieczne? Proszę o odpowiedzi.

  #30799
  Anonymous
  Guest

  wszystko zależy od Twoich horyzontów czasowych, ilości kapitału, skłonności do ryzyka.. ogólnie moim typem na długi termin są kruszce.

  #30824
  Anonymous
  Guest

  No dobrze, ale w kruszce zainwestujesz raz, nabędziesz je i możesz ewentualnie sprzedać kiedy będą w lepszej cenie? Mnie chodziło bardziej o jakieś obracanie pieniędzmi, by mieć zysk w miarę na bieżąco… No chyba, że źle Cię zrozumiałam.

  #30823
  Anonymous
  Guest

  Ja zainwestowałam w inwestycje nieruchomości BPH FIZ i teraz tego żałuje bo straciłam na tym sporo kasy,mimo,że byłam zapewniana przed doradcę,że to bezpieczna inwestycja.Jak się okazało ludzie,którzy zarządzali całością robili to w sposób niepoprawny co sprawiło,że sporo osób straciło na tym swoje pieniądze.Teraz to już nic tylko czekam aż do sądu wpłynie pozew zbiorowy bo trochę Nas jest do niego i liczymy na jak najszybsze odzyskanie swoich oszczędności.Jak to mówią mądry polak po szkodzie drugi raz nie dałabym się tak nabrać i prędzej postawiłabym na lokatę krótkoterminową.

  #30819
  Anonymous
  Guest

  Bo najlepiej jest inwestować w sprawdzone opcje. Nieruchomości są dobrą inwestycją, dlatego szkoda, że źle Pani trafiła i bardzo dobrze, że składacie pozew zbiorowy. Mam nadzieję, że sprawę wygracie i odzyskacie cokolwiek z tego, co straciliście. Ja z kolei od niecałych dwóch lat inwestuję w social lending na CapitalClub i uważam, że jest to jedno z lepszych rozwiązań na zainwestowanie swoich pieniędzy. Przede wszystkim zysk jest bardzo zadowalający, a ryzyko – cóż, ono zawsze jest. W tym przypadku jednak jego niemal całkowite zminimalizowanie zależy głównie ode mnie, mojej rozwagi i dobrej oceny pożyczkobiorcy. Choć platforma, na której się poruszam także dba o bezpieczeństwo, więc w sumie nie mam się o co martwić.

  #30820
  Anonymous
  Guest

  Może w FI?

  #30822
  Anonymous
  Guest

  tez jestem za funduszami inwestycyjnymi

  #30817
  Anonymous
  Guest

  Jeśli patrzysz na spółki, uważaj na te, które nie są Compliance. Można sporo się przejechać, tak jak w przypadku BEST SA.

  #30816
  Anonymous
  Guest

  Ja inwestuje głównie na giełdzie. Nie jestem ekspertem i dopiero zaczynam, ale mam już wystarczającą wiedzę żeby inwestować w dość bezpieczne akcje. Prawie wszystkiego nauczyłem się czytając w internecie.

  #30815
  Anonymous
  Guest

  Tu macie ciekawe – https://www.youtube.com/watch?v=mqdh3dGYomw [ kontakt skayp janubers1 ]

  #30812
  Anonymous
  Guest

  Polecam inwestycję w złoto. Jest to prosta inwestycja, nie możesz nic na tym stracić jeżeli będziesz dobrze obserwować wykres.

  Zyski są naprawde ogromne.

  #30813
  Anonymous
  Guest

  Obecnie inwestycją dającą solidne dochody też jest ta firma – http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Viccii-_–gwarantowany-doch%F3d.htm

  #30810
  Anonymous
  Guest

  W zarabianie na http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Viccii-_–gwarantowany-doch%F3d.htm ja wstrzymałbym się.

  Dopiero wchodzicie na rynek, a dajecie gwarancję na to, że 0,0% ryzyka? Jeżeli ktoś wpłaci piniądze to może zarówno zyskać jak i stracić.

  #30811
  Anonymous
  Guest

  ’Tomek' przyznam Ci rację. Tu nigdy nie ma na 100 % pewności. Mimo że zajmuje się wyłącznie zarabianiem to zawsze jest ryzyko. Nie mniej trzeba coś robić. Dobrym za to programem okazuje się MX…. obecnie wypłaciłem z niego ponad 2600 $ Następny to Sky Wey – tylko dziś dniówka z niego to ponad 1200 zł [ 323 $ ] Tak że możliwości są. I jak ktoś je chce poznać to zapraszam na skayp janubers1

  #30805
  Anonymous
  Guest

  Odradzam inwestowanie w złoto. To z milionerów was nie zrobi, co najwyżej przechowa wartość pieniądza. Nic więcej. Buffet i Gates też to odradzają.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.