Usługi audytorskie

News Forums Produkty finansowe Doradcy finansowi prawni Usługi audytorskie

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28648

  matias4

  A ja za to znalazłem rozwiązanie audytorskie, które pozwoliło mi usprawnić funkcjonowanie własnej firmy i kontrolować służbowe wydatki. Nie wiem, czy ktokolwiek z forumowiczów słyszał o TMF InternationalXpense, więc wyjaśniam. To system stworzony przez tmf group – https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tmf-internationalxpense/ o którym usłyszałem z półtora roku temu. Zgłosiłem się więc do tejze firmy i nawiązaliśmy współpracy. Udostępnili mi oprogramowanie, dzięki któremu trzymam się finansowej dyscypliny, regulaminów firmowych, a także szybko wykrywam jakiekolwiek nadużycia. Przynajmniej teraz mam o niebo mniej papierologii, ponieważ nie muszę przechowywać dokumentów w formie papierowej. I zyskałem czas na to ,aby w pełni poświęcić się własnej dzialalności, bo zleciłem tmf group prowadzenie księgowości i kadr. Do tej pory tymi aspektami zajmowałem się osobiście i bylem już naprawdę zmęczony fizycznie i psychicznie. Niestety, nadwiślańskie podatki są pokomplikowane, a nie da się ich rozwiazać jak węzła gordyjskiego 😀 . Tyle ode mnie, trzymajcie się.

  #31141

  Anonymous

  Niezła ta usługa audytorska, podoba mi się !

  #31142

  Anonymous

  Świetne wdrożenia które usprawniają funkcjonowanie firmy maja też w business service https://www.b-s.com.pl/ . Oferują kompleksowe działania bo audyty też oferują. Fajnie jest mieć porównanie.

  #31139

  Anonymous

  Jeśli szukacie biegłych rewidentów, którzy sprawdzą sytuacje finansową w Twojej firmie to mogę polecić usługi badania sprawozdań finansowych w firmie BPG

  #31140

  Anonymous

  Jak najbardziej mogę polecić usługi BPG 🙂

  #31143

  Anonymous

  Przydatny temat, dzięki za podanie ciekawych propozycji.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.