Ubezpieczenie turystyczne

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Ubezpieczenie turystyczne

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • Author
  Posts
 • #28504
  keloma
  Guest

  Moja firma zaproponowała mi kilkumiesięczny kontrakt w Nowej Zelandii, zastanawiam się nad wykupem ubezpieczenia turystycznego, „zainspirowała mnie” strona http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turystyczne/zagranica/nowa-zelandia.html, Waszym zdaniem warto?

  #29976
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem zawsze warto się ubezpieczyć. Tym bardziej, że coraz więcej firm ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie pakiety dla turystów. Pod tym linkiem znajduje się wiele ofert tego typu.

  http://www.sosfinansowe.pl/forum/44-opinie-o-ubezpieczeniach-w-podróży-turystycznych/

  #29975
  Anonymous
  Guest

  Za granicą skorzystanie z usług medycznych zawsze stanowi duży problem i nie wyobrażam sobie wyjazdu za granicę bez ubezpieczenia. Podstawowa wiedza na temat ubezpieczenia za granicą tutaj: http://www.ocacubezpieczeniakrakow.pl/pl/zycie.html

  #29974
  Anonymous
  Guest

  Ja bym nie wybrał się zagranicę bez ubezpieczenia, bo to cały wyjazd byłby pod hasłem stresu i niepokoju. Teraz w biurach ubezpieczeń są dość korzystne pakiety więc nie ma co oszczędzać jeśli ryzykujesz zdrowiem i dużo wyższym rachunkiem, który możesz mieć wystawiony w razie wypadku.

  _____________

  Skup aut Tarnów

  #29973
  Anonymous
  Guest

  Ja się kilka razy tak wybrałem 🙂

  #29971
  Anonymous
  Guest

  Zdecydowanie warto. Bez ubezpieczenie przez tak długi okres w obcym kraju w razie czego bedzie ciezko z korzystaniem z opieki medycznej. A wiadomo, że nigdy nie wiemy co może się wydarzyć. Lepiej się na ten wypadek ubezpieczyć.

  #29972
  Anonymous
  Guest

  Lepiej się ubezpieczyć. Lepiej raz zapłacić mało niż w razie wypadku borykać się z problemami.

  #29969
  Anonymous
  Guest

  Zwłaszcza, że to nie kosztuje fortuny, a zawsze coś nam się może przytrafić.

  #29970
  Anonymous
  Guest

  Może i tak ja na razie mam szczęście 🙂

  #29977
  Anonymous
  Guest

  Globtrotery powinny być obowiązkowe do paszportów. Jest to bardzo ważne ubezpieczenie. Nidy nie wiadomo co może nam się stać. Dlatego każdy z nas powinien dmuchać na zimne. A opłaty takiego ubezpieczenia to 100 zł więc aż taki majątek nie jest, żeby tego nie mieć przed wakacjami.

  #29978
  Anonymous
  Guest

  Zdecydowanie warto zainwestować w coś takiego, przecież nigdy nie wiadomo co Cię spotka!

  #29979
  Anonymous
  Guest

  Wiele osób nabiera się na ubezpieczenie oferowane przez biura podróży. Nie zdaje sobie sprawy z tego,że koszta leczenia za granicą potrafią być o wiele wyższe . Przez to potem zostają w bardzo trudnej sytuacji bo takie ubezpieczenie nie pokryje nawet części kosztów jakie musimy ponieść. Sam jestem zdania,że skoro stać nas na wycieczkę za kilka tysięcy to powinno również stać na ubezpieczenie.

  #29980
  Anonymous
  Guest

  A jeśli biuro podróży nie wywiąże się z warunków umowy to faktycznie można walczyć o odszkodowanie? Sprawdź czy taką sprawę można szybko rozwiązać?

  #29981
  Anonymous
  Guest

  A jeśli biuro podróży nie wywiąże się z warunków umowy to faktycznie można walczyć o odszkodowanie? czy taką sprawę można szybko rozwiązać?

  #29989
  Anonymous
  Guest

  Można i nawet należy walczyć. Tylko warto czytać umowę tak aby nie być potem zaskoczonym.

  Co do samego ubezpieczyciela – słyszalem dużo dobrego o Liberty ubezpieczenia – mają ponoć dobrą ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.