Ubezpieczenie turystyczne.

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Ubezpieczenie turystyczne.

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28836
  Bozzon
  Guest

  Co tu dużo mówić, wakacje to piękny i długo wyczekiwany czas – na beztroskie snucie się po uliczkach pięknych miast, reset, naładowanie akumulatorów. Wybieram się z mężem na długo wyczekiwany wyjazd i zastanawiam się nad wyborem dodatkowego ubezpieczenia. Zaciekawiło mnie ubezpieczenie bagażu a dokładnie oferta http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-bagazu/ Jest to umowa, w ramach której otrzymamy odszkodowanie w przypadku zniszczenia naszego bagażu. Jaka jest wasza opinia na ich temat? Warto za coś takiego płacić?

  #32059
  Anonymous
  Guest

  Ja wybieram się w tym roku na Karaiby i planuję wypożyczyć jacht. Jestem dość ostrożna więc zastanawiam się, jakie ubezpieczenie najlepiej wykupić. Może jesteście w stanie coś mi doradzić w tej kwestii?

  #32058
  Anonymous
  Guest

  Ja się na wakacje bez ubezpieczenia nie ruszam. Zawszę wszystkim powtarzam, że bez ubezpieczenia nie powinno się wyjeżdżać na żadne wakacje, a w szczególności te za graniczne. Czy wiecie, że to właśnie na wakacjach zdarza się najwięcej wypadków i przypadków gdzie właśnie ubezpieczyciel może nam pokryć straty. I nie mówię tu o wypadkach, które kończą się w szpitalu. Ale o tym, że najczęściej to turyści są okradani, o tym, że za granicą kierowcy inaczej jeżdżą i łatwiej o wypadek. A w obcej kulturze często trudniej się obronić czy znaleźć kogoś kto nam pomoże i od tego jest właśnie ubezpieczyciel. Aby pomóc odholować auto czy pokryć koszt zniszczonego bagażu. Ja na przykład nigdy nie jeżdżę do Anglii samochodem, ani nie kieruję tam wcale autem. Ale wielu moich znajomych bez problemu się przesiada doi ich samochodów, lub swoimi własnymi jeździ po ich drogach. i niestety nie raz mieli stłuczkę szczególnie często to się zdarza przy pierwszej jeździe, bo człowiek się jeszcze nie dostosował. Wtedy to ubezpieczenie OC i AC jest wręcz niezbędne.

  #32060
  Anonymous
  Guest

  Zawsze wykupuje ubezpieczenie turystyczne, nawet jak wyjeżdżam na 2-3 dni.

  Podczas podróży nie myślę wtedy o niczym tylko o tym co przyjemnego mnie spotka.

  To komfort osobisty.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.