ubezpieczenie pojazdu, a zniżki w AC

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania ubezpieczenie pojazdu, a zniżki w AC

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #28518
  Yunus
  Guest

  Posiadam motor. Jako zabezpieczenie służy mi łańcuch, a w miejscu zamieszkania kotwa połączona z bednarką i kawałem żelastwa zakopanego pod chodnikiem. Oczywiście mam też fabrycznie montowany immobilizer. Czy jeżeli dodatkowo założę alarm http://www.motocyklowy.pl/akcesoria-motocyklowe,alarmy-motocyklowe/” class=”bbcode_url”>http://www.motocyklowy.pl/akcesoria-motocyklowe,alarmy-motocyklowe/ to dostane jakieś dodatkowe zniżki w AC ?

  #30060
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o pojazdy motocyklowe ciężej jest uzyskać dodatkowe bonusy związane ze zniżkami, ale dużo zależy od biura i od indywidualnej sytuacji. Lepiej chyba porozmawiać bezpośrednio z doradcą w biurze ubezpieczeń.

  #30061
  Anonymous
  Guest

  Tutaj wszystko zależy od wartości,bo ilość zabezpieczeń jest już zazwyczaj określona i np. przy kwocie ubezpieczenia 20 000 zł mszą być minimum dwa a przy 10 000 zł jedno ale rozumie ,że motor już posiada AC więc dodatkowej zniżki raczej nie będzie . Najlepiej z takim pytaniem udać się do swojego ubezpieczyciela on zawsze może być pozytywnie nastawiony do takiej sytuacji.

  #30059
  Anonymous
  Guest

  Nie mam motoru, ale jak szukam taniego ubezpieczenia to na tym kalkulatorze sprawdzam

  http://cuk.pl/samochod” class=”bbcode_url”>http://cuk.pl/samochod

  #30058
  Anonymous
  Guest

  To chyba jedna z lepszych porównywarek jaka jest.Też liczyłem ceny polis na tym kalkulatorze i dzięki temu teraz mam ubezpieczenie tańsze o ponad 300 zł.Dla mnie to spora oszczędność.

  #30062
  Anonymous
  Guest

  Co prawda nie posiadam motoru tylko cztery kółka, ale wiem, że ubezpieczenia najlepiej poszukać przy pomocy kalkulatorów- zawsze masz obraz tego co i ile kosztuje u danego TU moi znajomi polecają https://e.superpolisa.pl/smvc/q/B2C/#/phase1v” class=”bbcode_url”>https://e.superpolisa.pl/smvc/q/B2C/#/phase1v trzeba tylko pamiętać, że to co tanie niekoniecznie musi być dobre

  #30063
  Anonymous
  Guest

  Dziś warto zwrócić uwagę na https://www.mfind.pl” class=”bbcode_url”>https://www.mfind.pl. Nowe rozwiązanie i najlepszy wynik porównania jak dla mnie.

  #30074
  Anonymous
  Guest

  Ja też nie posiadam jednośladu, ale wydaje mi się, że zasady są mniej więcej takie same w przypadku motocykli i samochodów. Sam mam ubezpieczenie AC, ale mam je stosunkowo krótko, bo dopiero kilka miesięcy temu zdecydowałem się na jego kupno. Wcześniej myślałem, że nie jest mi ono potrzebne, ale znajomy przekonał mnie do tej oferty http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-ac/ i własnie na nią się zdecydowałem i nie żałuje, bo dwa miesiące temu polisa ubezpieczeniowa AC bardzo mi się przydała. Jeśli chodzi o same zniżki to musiałbyś się zapytać pracownika firmy ubezpieczeniowej.

  #30073
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli chodzi o ubezpieczenie pojazdu to tylko w AVIVA. Do każdego OC dają szkołę bezpiecznej jazdy gratis, do 60% zniżki za bezszkodową jazdę oraz do 20% dodatkowej zniżki na pakiet OC/AC. Jeżeli będziesz miał wypadek to samochód zastępczy otrzymasz do 14 dni gratis, a co najlepsze otrzymujesz Assistance w Europie.

  #30070
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej udać się do biura ubezpieczeń i tam przedstawiciel pokaże Ci dużo ofert z których pomoże wybrać najlepszą.

  #30071
  Anonymous
  Guest

  Helgus wrote:

  Najlepiej udać się do biura ubezpieczeń i tam przedstawiciel pokaże Ci dużo ofert z których pomoże wybrać najlepszą.

  Oczywiście, że najlepiej wytłumaczą w biurze, ale już teraz możesz poczytać w internecie jakie biuro ma najkorzystniejsze warunki.

  #30072
  Anonymous
  Guest

  Noo tak, po co chodzić do wszystkich firm i szukać najlepszej oferty jak można poczytać w internecie i zapoznać się gdzie najlepsza oferta widnieje.

  #30069
  Anonymous
  Guest

  Dokładnie, w biurze wszystko przedstawią ale trzeba wiedzieć do jakiego biura się udać.

  Dlatego internet w ruch i sprawdźmy co proponuje jaka firma.

  #30068
  Anonymous
  Guest

  Nie wiem ile czasu musiałabym poświęcić na chodzenie do każdego biura firmy ubezpieczeniowej, której ofertę chciałabym poznać. Owszem czasem zdarza mi się zajść do takiego biura, ale tylko po wcześniejszym sprawdzeniu ich oferty. Nie tak dawno szukałam ubezpieczenia i przez ten wzrost wysokości składek bardzo ciężko było mi znaleźć sensowną ofertę. Szczerze mówiąc po kilku godzinach szukaniach byłam zrezygnowana i myślałam, że nie uda mi się znaleźć ubezpieczenia do tysiąca złotych, ale znalazłam je w mtu24. Koszty składek obliczałam. Jest to bardzo wygodny kalkulator. Nie dość, że mam ubezpieczenie w niskiej cenie to jeszcze samo mtu24 ma gwiazdę jakości obsługi, opiekuje się poszkodowanymi, szybko likwiduje szkody i mogę czuć się bezpiecznie.

  #30067
  Anonymous
  Guest

  Ja też nie ufam w pełni tym porównywarkom i zawsze sprawdzam warunki na stronie ubezpieczyciela. Wiem, że wciąż nie wszyscy kierowcy mają wykupione AC, a to, moim zdaniem duży błąd. Ceny większości ubezpieczeń nie należą do najniższych, ale jak się dobrze poszuka, to można znaleźć naprawdę korzystną ofertę, to znaczy – pełną ochronę w dobrej cenie. Tu możecie zobaczyć, co u takiego ubezpieczyciela jak Gothaer wchodzi w skład formuły https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-autocasco/ . Na wiele zdarzeń takich jak kradzież, włamanie, drzewo na masce czy zalanie nie mamy wpływu. Lipcowe opady w Trójmieście sprawiły wielu nieubezpieczonym kierowcom kłopot, ponieważ mnóstwo aut na parkingach czy w garażach zostało zalanych. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, które zdarzenie losowe akurat nas dosięgnie, warto więc wykupić pełny pakiet ochrony, co z perspektywy czasu pozwoli nam oszczędzić sporo nerwów i pieniędzy. Polecam sprawdzić ich ofertę.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.