Ubezpieczenia na życie

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Ubezpieczenia na życie

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • #28405
  marika
  Guest

  Macie ubezpieczenie na życie,dlaczego właściwie wykupiliście takie ubezpieczenie?

  #29060
  Anonymous
  Guest

  Potrzebuję jakiejś fajnej opcji na ubezpieczenie na życie.Czy ktoś może polecić dobrą ofertę?

  #29063
  Anonymous
  Guest

  Ubezpieczyłem się ponieważ lubię czuć się bezpiecznie, a takie ubezpieczenie daje mi pewien komfort psychiczny.

  #29064
  Anonymous
  Guest

  Ja posiadam ubezpieczenie na życie ze względu na kredyt hipoteczny (oferta ubezpieczenia w Deutsche Banku). Choć ogólnie uważam, że i tak zawsze warto mieć ubezpieczenie.

  #29062
  Anonymous
  Guest

  Według mnie najlepsze ubezpieczenie i jednocześnie najlepsza lokata na starość to II i III filar czyli OFE i IKE. Ale coś patrzę, że chcą rozmontować nasz system parszywe łachudry.

  #29065
  Anonymous
  Guest

  Dość korzystnie prezentuje się też oferty z ING życie, ale temat ubezpieczeń na życie to dość skomplikowana kwestia. Przykładową ofertę znalazłem niedawno u jednego z agentów ubezpieczeniowych w Toruniu – ogólnie to co mnie zaciekawiło to podzielenie oferty ubezpieczeniowej na kilka części:

  Quote:

  część ochronna zapewnia ochronę życia ubezpieczonego[…]


  Quote:

  część inwestycyjna zabezpiecza przyszłe potrzeby finansowe


  Quote:

  rachunki IKE i IKZE

  Wkrótce planuję się spotkać z agentem i dowiedzieć się więcej szczegółów jak to w praktyce wygląda, także pod kątem finansów. Jeśli już korzystaliście z jakiś ofert ubezpieczeniowych w ING życie to wypowiedzcie się na temat tej firmy.

  Ubezpieczenie na życie jak widzę to dość skomplikowana kwestia i widzę, że będę musiał sporo czasu poświęcić na przeanalizowanie ubezpieczeń zanim wybiorę ofertę dla siebie. Jedno jest pewne – jestem zdecydowany żeby zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny, zarówno pod kątem jakiś nieszczęśliwych wypadków czy emerytury.

  #29061
  Anonymous
  Guest

  Ja nie mam wykupionego na życie ubezpieczenia.

  #29066
  Anonymous
  Guest

  W ING jest dobra opcja ubezpieczenia na życie razem z IKE. Ubezpieczenie na życie mam minimalne, większość odkładam na IKE i po 4 latach mogę już wybrać bez strat sporą sumkę 

  #29067
  Anonymous
  Guest

  Jako zabezpieczenie bytu rodziny w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Wiadomo, przykre wypadki mają miejsce.

  #29068
  Anonymous
  Guest

  Ja jestem zdania, że jak już nam się kipnie to nie skorzystamy z odszkodowania osobiście. Dlatego się nie ubezpieczam.

  #29069
  Anonymous
  Guest

  Mam podobne zdanie 🙂

  #29070
  Anonymous
  Guest

  jasania23456 wrote:

  Ja jestem zdania, że jak już nam się kipnie to nie skorzystamy z odszkodowania osobiście. Dlatego się nie ubezpieczam.

  Ale skorzysta Twoja rodzina ;]

  #29071
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że w Polsce służba zdrowia działa fatalnie więc warto się ubezpieczyć od raka i zawału serca.

  #29072
  Anonymous
  Guest

  Ja jestem ubezpieczone w gothaer i jest to ubezpieczenie na wszelki wypadek. No i z niego mogę korzystać za życia. Obejmuje ono nie tylko mnie ale także moich najbliższych i bez względu na wiek. A do tego obejmuje ono w kraju jak i po za jego granicami. Jestem zadowolony z tego ubezpieczyciela i zastanawiam się nad wykupieniem z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/gospodarstwo-rolne/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro” class=”bbcode_url”> https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/gospodarstwo-rolne/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro ubezpieczenia na moje gospodarstwo. zaraz kończy mi się poprzednie u innego ubezpieczyciela i chyba wszystko chcę mieć ubezpieczone u jednego. Do tego te ubezpieczenie obejmuje także ubezpieczenie domu i budynków gospodarczych. A jestem zdania, że nigdy nie wiadomo co może nam się przydarzyć. Nieszczęścia chodżą po ludziach. I chociaż mam nadzieję, że nic mi się nie przytrafi to wolę być w jakiś sposób zabezpieczony. Nie tylko ja ale także moi bliscy. Nie chcę ich też zostawić z rękom w nocniku. Dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko. Przynajmniej takie jest moje zdanie

  #29073
  Anonymous
  Guest

  Też jestem zdania, że najlepiej ubezpieczyć swoje życie, np. jak bierze się kredyt na dwie osoby, to takie zabezpieczenie przed tym, żeby druga osoba (po naszej śmierci) mogła spokojnie spłacić kredyt i nie popaść w długi. Wiele się o tym naczytałem już i wiem, że ubezpieczenie swojego życia to dobra sprawa.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.