Ubezpiecz samochód nawet 50% taniej

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Ubezpiecz samochód nawet 50% taniej

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #28467
  mycash
  Guest

  Od 3 lat jestem klientem jednej firmy, mimo tego że co roku korzystam z różnych kalkulatorów do obliczania składek. Liberty Direct bo o tym ubezpieczycielu mowa, pozwala mi obliczać składkę szybko i bez wychodzenia z domu , a w dodatku jest polisa jest jedną z najtańszych na rynku.

  #29560
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej wysokość składek sprawdzić sobie na kalkulatorze, ten z Cuk jest niezły

  http://cuk.pl/samochod” class=”bbcode_url”>http://cuk.pl/samochod

  #29567
  Anonymous
  Guest

  Różnego typu kalkulatory są dobre, ale tylko do kreowania ogólnego poglądu na kwoty ubezpieczenia. Najlepiej jest na tej podstawie wytypować kilka biur, a następnie udać się do nich osobiści i zapytać o szczegóły oferty.

  ____________

  Prominent

  #29566
  Anonymous
  Guest

  Ubezpieczenia komunikacyjne Aviva

  •do 60% zniżki za bezszkodową jazdę

  •ochrona zniżek za bezszkodową jazdę

  •bezpłatne ubezpieczenia assistance

  •możliwość rozłożenia płatności na raty

  #29564
  Anonymous
  Guest

  Informacje na temat ubezpieczeń i innych usług finansowych możecie też znaleźć na comperia forum.

  Czasami najtańsze opcję nie są zbyt dobre, ale w przypadku ubezpieczeń często wysokie ceny to żadna jakość czy gwarancja a jedynie czyste zdzierstwo… 🙁

  #29565
  Anonymous
  Guest

  Biorąc pod uwagę ile teraz na rynku jest dostępnych opcji ubezpieczeń i ile biur oferuje ubezpieczenia na różnych warunkach, nie wyobrażam sobie znalezienia korzystnej opcji bez skorzystania z porównywarki ubezpieczeń.

  __________

  4Tratto

  #29563
  Anonymous
  Guest

  Mi się niedługo znowu kończy polisa. Patrzyłem na to forum i strony co polecacie, ale jednak tańszej oferty niż tej co mi kalkulator Cuk dzisiaj przeliczył to nie znalazłem.I tak chyba w tym roku to będę musiał na raty wykupić ubezpieczenie, bo mam mały dół finansowy.

  #29562
  Anonymous
  Guest

  Niestety, uważam, że te kalkulatory nie są miarodajne, ale dają dobry punkt odniesienia. najlepiej jest zadzwonić i zapytać gdzie co mogą zaoferować, ponieważ często są skłonni do niezłych zniżek ;]

  #29561
  Anonymous
  Guest

  Ciekawy artykuł na ten temat widziałam na stronie aty.pl, tam na http://aty.pl/ znajdziesz porady dla przedsiębiorców o tematyce prawnej, podatkowej, serwis ekonomiczny.

  #29572
  Anonymous
  Guest

  Warto o takim ubezpieczeniu OC pamiętać, ponieważ kary są kolosalne. Tak samo jak o wymianie olei. Naprawy też mogą być bardzo kosztowne.

  #29571
  Anonymous
  Guest

  w Idea Fairplay ubezpieczenie korzystnie wychodzi, nawet dla młodych kierowców. online na ich stronie można się wszystkiego dowiedzieć, a dodatkowo wykupienie u nich OC wiąze się ze wsparciem wskazanej organizacji, bo część składki własnie jest przekazywany na szczytny cel

  #29570
  Anonymous
  Guest

  Quote:

  nawet dla młodych kierowców

  Oj tak, zwłaszcza dla młodych kierowców znalezienie taniego OC jest trudne. Na szczęście istnieją sposoby na tanie OC dla młodych osób.

  #29569
  Anonymous
  Guest

  W swoim życiu miałem sporo polis ubezpieczeniowych od wielu firm, ale nie ze wszystkich byłem zadowolony. Kupowałem zarówno te droższe jak i te tańsze myśląc, że dzięki temu oszczędzę. Niestety było całkiem inaczej i likwidacja szkody w wielu firmach ubezpieczeniowych trwała bardzo długo. Przed zakupem ostatniej i tym samym obecnej polisy ubezpieczeniowej postanowiłem poradzić się znajomych a także sprawdzić opinie na temat poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Zdecydowałem się na na ubezpieczenie OC od MTU24, bo mieli najlepsze opinie i teraz chcę dokupić także ubezpieczenie szyb. Ofertę znajdziecie tutaj http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/auto-szyby

  #29568
  Anonymous
  Guest

  Trzeba uważać u kogo się ubezpiecza samochód . Ja wolałam ubezpieczyć moje suzuki w autoryzowanym serwisie bińkowskiego w Radomiu ,w którym również zakupowałam swojego obecnego czterokołowca. Tutaj dowiecie się o tym więcej http://www.binkowski.suzuki.pl/ , nie będę tłumaczyć bo oni zrobili to lepiej 😀 W razie wątpliwości warto do nich zadzwonić i zapytac.

  #29573
  Anonymous
  Guest

  Ja zawsze korzystam z porówywarek ubezpieczeń samochodowych i zawsze fajnie na tym wychodze. Tak jest najwygodniej ubezpieczyć samochód. Teraz w sumie celuje w nowe bmw od Bawaria Motors BMW, tylko w tym przypadku wszystko już będę miała w pakiecie. Chciałabym wziąć auto w leasing, a tam znalazłam najlepsze oferty na rynku

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.