TomGruz remont mieszkania

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami TomGruz remont mieszkania

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28698
  Julka012
  Guest

  Planujesz remont mieszkania ale nie wiesz komu powierzyć transport mebli, wyburzanie ścian i wywóz gruzu? W tym celu warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Polecam więc zaufaną firmę TomGruz, którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy.

  #31457
  Anonymous
  Guest

  Ja jak się remontowałem to niestety ale zapodziałem przez firmę przeprowadzkową moje garnki od ExitoPolska.com.

  #31458
  Anonymous
  Guest

  Remont to wcale nie jest łatwa sprawa. Ja jestem obecnie na etapie wykończenia domu i wiem, jaka to jest ciężka walka. Ostatnio na przykład wybierałam listwy przypodłogowe i najlepsza okazała się listwa podłogowa mdf.

  #31459
  Anonymous
  Guest

  Planując remont, zawsze warto zasięgnąć opinii fachowca w danej dziedzinie. Ostatnio chciałem zmienić płytki w łazience, pomyślałem, że zrobię to sam. Efekt był tragiczny… Poszukałem więc co nieco i znalazłem niedaleko mnie firmę malhaus http://malhaus.pl/ Zadzwoniłem, przyjechali, wytłumaczyli co jest źle, powiedzieli jak mogą pomóc, za darmo zrobili wycenę. Nie namyślałem się długo, podpisaliśmy umowę. W kilka dni było po sprawie a ja się tygodniami męczyłem, ech…

  Pamiętajcie, że nie ma co samemu kombinować jak się człowiek na tym nie zna.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.