Tanie ubezpieczenia + możliwość wsparcia organizacji dobroczynnych

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Tanie ubezpieczenia + możliwość wsparcia organizacji dobroczynnych

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28569
  fair
  Guest

  Chciałbym Wam przedstawić projekt organizowany przez portal http://www.ideafairplay.pl/ mający na celu połączenie wyszukiwania dobrych ubezpieczeń z pomaganiem organizacją charytatywnym, społecznym.

  Wystarczy złożyć zapytanie o rodzaj ubezpieczenia: np. ubezpieczenie OC, domu, życia. Następnie zostaną nam przedstawione najlepsze oferty pod kątem naszych wymagań.

  Jeśli zdecydujemy się na któreś z nich to będziemy mogli wybrać następnie, jedną z organizacji na której konto pójdzie część zysku firmy z podpisanej umowy.

  Także mamy dobry tani produkt ubezpieczeniowy, a co więcej satysfakcję z pomagania innym.

  ideafairplay.pl

  #30610
  Anonymous
  Guest

  Super inicjatywa. Los chciał żebym trafiła na to forum, bo właśnie za miesiąc kończy mi się moja polisa. Korzystając z wyszukiwarki najlepszą ofertę znalazłam na stronie http://www.mtu24.pl/ubezpieczenie-oc-komunikacyjne/ Teraz tylko poczekam, aż mój mąż wróci z pracy, bo samochód jest zarejestrowany na niego i kupimy wspólnie nową polisę. Cieszę się, że znalazłam ten portal, bo nowe ubezpieczenie okazało się sporo tańsze, ale przy okazji dodatkowo mogę zrobić dobry uczynek i wesprzeć jakąś organizację.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.