Szukam lokaty pilnie

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Szukam lokaty pilnie

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • Author
  Posts
 • #28475
  malutka79
  Guest

  Hejka! Mam takie pytanie, staje niemal na głowie żeby znaleźć jakąś lokatę teraz na początku roku i nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ostatnio miałam dopływ gotówki, a że ni ciut ciut nie znam się na jakiś inwestycjach i tego typu sprawach zaczęłam szukać w internecie trafiłam na tę stronę – http://www.rankinglokat.net/ i jest tu zestawienie najlepszych lokat, tylko mam pytanie, czy to wszystko co dzisiaj znajdę dobrego na rynku? A może zainwestować w coś innego?

  #29640
  Anonymous
  Guest

  Z mojego doświadczenie wiem, że lokaty dają średnie zyski. Jak do tej pory niewiele udało mi się zarobić. I tak naprawdę banki coraz częściej oferują konta oszczędnościowe, na których procent jest porównywalny z oprocentowaniem lokaty. Nie wiem czy warto.

  #29642
  Anonymous
  Guest

  To prawda oprocentowanie lokat bankowych jest podobne do oprocentowania kont oszczędnościowych. Pewne różnice w poziomie zysków występują na korzyść lokat, jednak swoboda w zarządzaniu oszczędnościami, jaką daje konto może być dla wielu osób ważniejsza.

  #29643
  Anonymous
  Guest

  Oprocentowanie lokat bankowych jest w tej chwili tak niskie, że zastanawiam się, czy w ogóle opłaca się oszczędzać na lokatach?!

  #29641
  Anonymous
  Guest

  Dokładnie, ja też czekam z założeniem lokaty.

  #29644
  Anonymous
  Guest

  RPP prawdopodobnie podniesie stopy jakoś w drugiej połowie roku więc wtedy najlepsza lokata pozwoli realnie zarobić.

  #29645
  Anonymous
  Guest

  Oprocentowanie lokat jest zdecydowanie za niskie w porównaniu z kredytami ale zawsze to coś i nie trzeba ryzykować stratą funduszy bazowych. Bardzo dużo informacji na tema lokat na stronie http://www.zestawfinansowy.pl/lokaty-bankowe” class=”bbcode_url”>http://www.zestawfinansowy.pl/lokaty-bankowe.

  #29646
  Anonymous
  Guest

  A może lepiej jakieś konto oszczędnościowe.troszkę mniejszy procent ale za to dostęp do gotówki przez cały czas.

  #29652
  Anonymous
  Guest

  a może Skok Wołomin? bo czytałam że teraz oferują 4,0% na swojej lokacie przy tym jak inna banki oferują tylko 3,5%. Popatrz na taki długometrażowy zysk.

  #29651
  Anonymous
  Guest

  Lokata bezkarna BGŻ OPTIMA

  4% w skali roku

  do 20 000 zł na 3 miesiące

  tylko dla nowych klientów

  http://m_finanse.produktyfinansowe.pl/e/lead/695/

  #29650
  Anonymous
  Guest

  Według mnie jakiejś konkretnej oferty lepiej jest szukać tutaj http://www.comperia.pl/forum . Jak podpytasz tam na forum to eksperci an pewno cos Ci doradzą.

  #29647
  Anonymous
  Guest

  A nie lepiej zainteresować się jakąś lokatą w alternatywną?np. takie http://www.mennicaskarbowa.pl/diamenty_inwestycyjne nie są bezpieczniejsze?

  #29648
  Anonymous
  Guest

  W grudniu wrzuciłam sobie trochę pieniędzy do mbanku na 5% i to mogę gorąco polecić.

  #29649
  Anonymous
  Guest

  Z tym, że w tym momencie nie ma już tej lokaty w mBanku. Była do końca roku tak że trzeba szukać dalej. Właściwie za 2 dni nowy miesiąc więc warto poczekać aż pojawi się coś nowego.

  #29660
  Anonymous
  Guest

  mbank ma bardzo dobrą lokatę na ich stronie możesz sprawdzić oferte, kiedyś był taki blog w systemie zlecenia wordpress tylko nie pamiętam linka, fajnie było porównane

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.