Szkolić się?

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #28601
  teresa28
  Guest

  Myślicie, że mając już prace warto sprawdzać jakieś nowe szkolenia ? To chyba zwiększa nasze kwalifikacje prawda?

  #30875
  Anonymous
  Guest

  Zawsze warto się dokształcać. Jeżeli to jest ta sama „branża” w której się obecnie znajdujesz to warto podwójnie!

  #30886
  Anonymous
  Guest

  Szkolenia to aktualnie podstawa utrzymania się na rynku pracy. Po kilku latach w zawodzie, nie podnosząc swoich kwalifikacji, nie ucząc się nowych rozwiązań, tak naprawdę stajesz się mało efektywnym pracownikiem, którego szybko można zamienić na kogoś „bardziej w temacie”. Ludzie lubią chodzić do specjalistów, do osób, które znają się na tym co robią.

  #30885
  Anonymous
  Guest

  prace w każdej chwili możesz stracić a wtedy zostajesz z tym co umiesz…

  http://www.take-care.com.pl” class=”bbcode_url”>http://www.take-care.com.pl

  #30884
  Anonymous
  Guest

  No pewnie, że się szkolić. Najlepsze będą strategie marketingowe dla firm. Są teraz takie szkolenia. Bardzo dobra rzecz.

  #30882
  Anonymous
  Guest

  No oczywiście, że tak! Szkolić się i jeszcze raz szkolić! W sumie w mojej firmie w Warszawie szkolenia BHP przeprowadzane są co najmniej 2 razy do roku. Korzystam z oferty BHP EXPERT http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp” class=”bbcode_url”>http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp Jeśli masz okazję łap się wszystkiego, co Cie interesuje – wiedza zawsze się przydaje 🙂

  #30883
  Anonymous
  Guest

  Moja firma często wysyła na szkolenia do Łodzi centrum konferencyjne Łódź ciekawe są, można naprawdę się czegoś nowego dowiedzieć i do tego bardzo atrakcyjne miejsce na szkolenia czy konferencje.

  #30880
  Anonymous
  Guest

  Oczywiście, że warto wziąć udział w szkoleniach, nawet jeśli firma w której pracujemy nie stwarza nam takich możliwości. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce i samemu podnieść nasze kwalifikacje. Gdy pracowałem w poprzedniej firmie to nie miałem możliwości skorzystania z żadnych dodatkowych kursów, więc musiałem we własnym zakresie znaleźć odpowiednich szkoleniowców. Poszukiwania nie trwały długo, skorzystałem z Coach Development i jestem naprawdę zadowolony. Zdobyłem potrzebne doświadczenie i zmieniłem prace na lepiej płatną 🙂

  #30879
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem warto. Na pewno pracodawca doceni nasze starania jeśli będziemy regularnie dodatkowo się szkolić. Bardzo ciekawe propozycje szkoleń znajdziecie na stronie http://dom-wiedzy.pl/” class=”bbcode_url”>http://dom-wiedzy.pl/. Polecam na przykład szkolenia prawo pracy.

  #30878
  Anonymous
  Guest

  teresa28 wrote:

  Myślicie, że mając już prace warto sprawdzać jakieś nowe szkolenia ? To chyba zwiększa nasze kwalifikacje prawda?

  Oczywiście,że zwiększa. Pozwala również utrzymać się na ,,fali” z uwagi na to,że konkurencja w biznesie jest spora. Duzo osób kończy kierunki finansowe w nadziei na znalezienie lepszej pracy. To jednak nie wszystko. Trzeba nieustannie się dokształcać ponieważ jest spora lista osób, które bardzo chętnie zajęłyby nasze stanowisko.

  Sugeruję zastanowić się nad jakimś dobrym szkoleniem menadżerskim. Na przykład z zakresu;

  – Prince2

  – Itil

  – PMP

  Szkolenia te organizuje w większych miastach firma Inprogress. Firma z dużym doświadczeniem, stawiają na konkretną praktyczną wiedzę. Mogę za nich poświadczyć.

  #30877
  Anonymous
  Guest

  Na wszystko musi być klient- to dobre założenie. Trzeba wiedzieć co, kto potrzebuje w danej firmie lub korporacji – i wtedy wykupować sobie szkolenia. Inaczej ponosi się ryzyko utraty pieniędzy czasu.

  #30876
  Anonymous
  Guest

  Szkolenia są niezwykle istotne jeśli chcemy, by nasza firma prawidłowo prosperowała. Bardzo interesująco przedstawia się StrenthsFinder http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , czyli w skrócie mówiąc inwestycja w talenty pracowników. Naprawdę dużo sprawniej pracuje się zespołom, które mają przydzielone zadania w zgodzie ze swoimi predyspozycjami. Praca idzie szybciej i jest ona wykonywana z przyjemnością

  #30888
  Anonymous
  Guest

  Warto się szkolić, ale w dziedzinach, tematach, które zwiększają szansę na dobrą pracę lub są w stanie poprawić efektywność pracy. Nie wszystkie szkolenia są warte uwagi, warto poszukać takich prowadzonych przez profesjonalistów, sprawdźcie te organizowane przez mindsupporters.

  #30887
  Anonymous
  Guest

  Każdemu kierującemu firmą polecam szkolenia lean management prowadzone przez LMCG. Umożliwiają zapoznanie się z filozofią szczupłego zarządzania, narzędziami, efektami prowadzenia. Wprowadzenie Lean w firmie może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wzrost efektywności, konkurencyjności jest nie do pogardzenia. Na szkoleniach w LMCG dowiemy się jak to osiągnąć 🙂

  #30881
  Anonymous
  Guest

  Zdecydowanie warto jest inwestować w wiedzę. Jest to coś czego nikt nam nie odbierze. Warto jest inwestować szczególnie w naukę języków. Niemieckiego, angielskiego.Jeśli wykażemy się dobrą znajomością jakiegoś języka obcego to będziemy mieli szansę na o wiele lepsze zatrudnienie niż bez tej znajomości….

  Ze swojej strony polecam szkołę języków Speak up. Aktualnie do niej chodze i jestem bardzo zadowolona. Nie jest drogo, zajęć jst wiele ( można sobie je dopasować również do swojego czasu).

  https://speak-up.pl/

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.