studiować czy pracować?

 • This topic contains 9 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 9 months, 1 week ago.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #28660

  marika

  Studia czy praca,co się opłaca,dzięki czemu będzie nam łatwiej?

  #31190

  Anonymous

  Ja opowiem się po stronie studiowania. Wiadomo,że trudno się studiuje nie mając na to funduszy,w końcu życie studenta bywa drogie. Dlatego można starać się jakoś to połączyć,np. wybierając studia już po pierwszym roku starać się znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie.Popołudniowa praca może nam przynieść spore korzyści i dodatkowy grosz.

  #31191

  Anonymous

  Są tacy, co łączą studia z pracą i chyba wychodzą na tym najlepiej.

  #31192

  Anonymous

  Zgadza się, najlepiej jest studiować i dodatkowo pracować przynajmniej dorywczo. Doświadczenie jednak jest bardzo ważne. Ja studiując na kierunku logistyka międzynarodowa studia licencjackie http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/stosunki-miedzynarodowe/logistyka-miedzynarodowa” class=”bbcode_url”>http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/stosunki-miedzynarodowe/logistyka-miedzynarodowa, dodatkowo jestem na stażu w jednej z firm w Warszawie. To na pewno dobre rozwiązanie, chociaż wiadomo wolałbym mieć już stałą pracę.

  #31193

  Anonymous

  Szukając pracy z pomocą agencji na pewno dużo szybciej Ci się ją uda znaleźć. Warto tylko zgłaszać się do sprawdzonych firm. Moim zdaniem Most Wanted , to odpowiednia agencja, mają spore doświadczenie i wiele ciekawych ofert pracy.

  #31194

  Anonymous

  Myślę, że można znaleźć naprawdę wiele ciekawych kierunków na studia. Między innymi takie studium charakteryzacji i wizażu – http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-efektow-specjalnych-fx-protetyki/ . Zobaczcie sami, a może was także zainteresuje to miejsce. Uważam, że takie właśnie kierunki mogą być bardzo ciekawym wyborem.

  #31195

  Anonymous

  Pewnie, że się opłaca, ale musisz sobie zadać pytanie, czy na pewno dasz radę uczyć się i pracować. Bo to nie zawsze da się pogodzić, tym bardziej, jeśli studia są wymagające.

  #31196

  Anonymous

  Obie te funkcje można spokojnie pogodzić, studia zaoczne i praca, jest ciężko nikt nie powiedział że będzie łatwo.

  #31197

  Anonymous

  Najlepiej jest łączyć jedno z drugim.

  #31198

  Anonymous

  Najlepiej studiować i pracować. W tym roku ukończyłam studia doktoranckie z psychologii jednocześnie pracując. Nie udałoby mi się to gdybym nie trafiła na specjalistów w pisaniu prac doktorskich z http://www.iprace.pl/oferta/prace-doktorskie/. Pomogli mi oni przy pisaniu pracy udzielając wiele porad. Widać, że posiadają duże doświadczenie. Warto spojrzeć na ich ofertę. 🙂

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.