Straty przez polisolokaty

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Straty przez polisolokaty

 • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #28536
  ardano
  Guest

  Hej mam kłopot z moją polisą na życie z UFK. Od roku odkładam pieniądze w Lucro. Przez tak długi czas dostrzegłem nierentowność tej polisy. Chciałbym odejść od umowy, ponieważ na moim koncie jest dużo mniej pieniędzy niż wpłaciłem dotąd. Okazuje się jednak, że jeśli wypowiem umowę stracę większość wpłaconych pieniędzy. Stąd moje pytanie, co powinienem zrobić?

  #30244
  Anonymous
  Guest

  Nie jest Pan odosobniony w tym problemie, o opłacalności polisolokat dyskusja toczy się od kilku lat. Niestety konstrukcja takich produktów praktycznie uniemożliwia wcześniejsze wycofanie kapitału, niezależnie od tego co dzieje się na rachunku. Strata środków przy rozwiązaniu umowy powodowana jest przez opłaty likwidacyjne. Proponuję skontaktować się z prawnikiem, droga sądowa to najskuteczniejsza możliwość dochodzenia roszczeń.

  #30245
  Anonymous
  Guest

  Ja bym chyba poszukała porady w kancelarii prawnej. Najlepiej znają się na przepisach prawnych także coś doradzą…

  #30255
  Anonymous
  Guest

  Polisolokaty powinny być prawnie zakazane, większość klientów straciła na nich bardzo duże pieniądze.

  #30254
  Anonymous
  Guest

  sekontos wrote:

  Polisolokaty powinny być prawnie zakazane, większość klientów straciła na nich bardzo duże pieniądze.

  W podobnym tonie wypowiada się rzecznik finansowy. Jakiś czas temu wydał też on raport pokazujący na co się powoływać by mieć szanse na wygranie sporu o polisolokaty

  #30253
  Anonymous
  Guest

  Ja początkowo planowałem dołączyć do pozwu zbiorowego przeciwko AXA, ale ostatecznie zdecydowałem się na pozew indywidualny. Warto również poczytać więcej na temat nieuczciwych praktyk towarzystw – bo to wiele wyjaśnia. Śledzę na bieżąco informacje o kontrolach uokik i obecnie te produkty musiały ulec zmianie, a tu muszą usuwać niekorzystne dla klientów zapisy. co do osób, które już straciły na polisolokatach to mogę tylko zachęcić, aby walczyły o swoje. Te pieniądze są do odzyskania, nie można odpuszczać.

  #30252
  Anonymous
  Guest

  Polisolokaty to jedno wielkie oszustwo, wszystko jest tak skonstruowane żeby oszukać klienta i oskubać go. Przedstawiają tak ofertę żeby klienta zachęcić, a później wychodzi wszystko co było „małym druczkiem” napisane.

  #30251
  Anonymous
  Guest

  Dokładnie, również nie wierzę w takie polisolokaty.

  Oszukują na każdym kroku, a Ty nic na tym nie zyskasz.

  #30250
  Anonymous
  Guest

  Niestety na chwile obecną bardzo często można spotkać osoby, które ucierpiały, właśnie przez polisolokaty. Wiele takich osob szuka pomocy by odzyskać swoje pieniądzę. Dobrze, ze można zgłosić się do tej kancelarii http://kancelariainvictus.pl/wyroki/ , bo pomagają własnie takim pokrzywdzonym ludziom.

  #30246
  Anonymous
  Guest

  Teraz, przez polisolokaty majątek osób, które w to weszły jest sprzedawany na loteriach.

  #30247
  Anonymous
  Guest

  Wiele osób jest poszkodowanych przez taką Polislokate. Doradcy finansowi mydlili oczy klientom, że to świetna okazja, że można na tym zyskać, a okazało się, że tracili, a żeby było śmiesznie koszt likwidacji w nie których przypadkach nawet sięgał 100% kwoty jaka była na tej „super” lokacie. Mój znajomy został tak oszukany gdyby nie fachowa pomoc Kancelarii Lex kto wie czy pieniądze zostały by wypłacone.

  #30248
  Anonymous
  Guest

  Staty, Straty, Straty.. nic węcej jak tylko straty przez te polisolokaty, ja niestety też się dałem nabrać, wiele nerwów przez to straciłem i się z żoną kłóciłem, ale spokojnie wszystko do czasu, przyjaciel mi polecił kancelarię Lex i Pana Igora Suchodolksiego i powiem Wam ze to był swietny pomysł a przede wszystkim dlatego, że zostały odzyskane moje pieniązki 🙂

  #30249
  Anonymous
  Guest

  Ja też niestety zaliczam się do grona oszukanych. Postanowiłam jednak wziąć sprawy w swoje ręce i działać, w końcu to nasze ciężko zarobione pieniądze. Znajoma skontaktowała mnie z Kancelarią Prawną Invictus http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl” class=”bbcode_url”>http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl. To dzięki nim sprawa ruszyła do przodu i pewnie niebawem odzyskam swoje środki. Moją sprawę prowadziła Pani Ewelina Pruszyńska tel : 531 399 855.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.