Sprawnie prowadź biznes

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
 • Author
  Posts
 • #28593
  Piotr.Winogrodzki
  Guest

  Jakiś czas temu sam borykałem się z problemem wyboru odpowiedniego oprogramowania do zarządzania firmą. W końcu zdecydowałem się na pakiet programów z tej strony www- programy księgowe dla biur rachunkowych. Nie mam co prawda zbyt wielkich oczekiwań, ale to oprogramowanie jak najbardziej sprawdziło się w mojej firmie. Może i Wy jesteście w stanie polecić podobne programy wspomagające zarządzanie firmą, ale o innym przeznaczeniu? Chętnie skorzystam, bo widzę, że warto.

  #30710
  Anonymous
  Guest

  Ale Ty mówisz o prowadzeniu własnej księgowości?

  Ja mam działalność jednoosobową i korzystam z Tax Care w tym względzie, faktury papierowe trzymam u siebie, a w excelu na google drivie mam comiesięcznie i cokwartalne kalkulacje. Można również załączyć dokument do pliku excelowego, więc całą dokumentację mam pod ręką, dostępną on-line z każdego miejsca gdzie jest internet.

  #30711
  Anonymous
  Guest

  A współpracujecie na stałe z jakąś kancelarią? To chyba dość wygodne, bo zawsze są w stanie nam doradzić prawda?

  #30709
  Anonymous
  Guest

  a co powiecie na temat rozwoju firmy poprzez kredyt? Mam pewien wkład własny, mógłbym użyć w sumie tylko tego ale wolałbym zostawić część na zabezpieczenie ewentualne i dodatkowe ruchy. Czytałem porównanie jak i gdzie wybrać najlepiej taki kredyt na firmę http://www.wprost.pl/ar/526298/Jak-wybrac-najlepszy-kredyt-dla-firmy/ i mam pewne rozjaśnienie ale czy może mi ktoś doradzić z doświadczenia, może ktoś niedawno brał i wie dokładnie co i jak.

  #30712
  Anonymous
  Guest

  Jeśli prowadzicie sprzedaż internetową to przydają Wam się pudła do pakowania asortymentu do wysyłki- https://ejedrek.eu

  Ja np. lubię ich płyny do naczyń w większych opakowaniach.

  #30733
  Anonymous
  Guest

  Do sprawnego prowadzenia biznesu niezbędna jest przede wszystkim dobra księgowa. Jeśli jest obeznana w aktualnych przepisach, wiele może nam podpowiedzieć, jak coś usprawnić, skąd odzyskać pieniądze. W jaki sposób możemy sobie jeszcze ulepszyć swoją działalność? Na przykład będąc na bieżąco z aktualnymi możliwościami finansowania samochodów w firmie, aktualnymi promocjami np. na ubezpieczenie: http://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/ubezpiecznia . Dobrym pomysłem jest również staranie się o dofinansowanie na rozwój działalności firmy, wyposażenia biura czy tym podobne. Myślę, że można sprawnie prowadzić biznes, trzeba tylko szukać bieżących, optymalnych dla siebie i swojej firmy rozwiązań.

  #30734
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że wielu firmom przydałaby się automatyzacja procesów produkcyjnych.

  Nie tylko taka inwestycja by się im opłaciła, ale i skróciła znacznie czas produkcji.

  Uważam, że warto podjąć takie działania, które z pewnością przyniosą w firmie oczekiwane korzyści.

  #30731
  Anonymous
  Guest

  Jesli potrzebujesz ciekawych i sprawdzonych porad na temat jak sprawnie prowadzic wlasna dzialalnosc to tutaj http://cenabiznesu.pl/ znajdziesz ciekawy artykul o prowadzeniu biznesu.

  #30730
  Anonymous
  Guest

  Witam. Potrzebuję porady – jak sprawdzić firmę informatyczną, która będzie wdrażać nowe oprogramowanie? Właśnie stoję przed takim wyborem, ale to dla mnie niemałe pieniądze. A ostatnio mój znajomy stracił sporo pieniędzy przez nieudane wdrożenie u siebie. I nie chodzi tylko czyste koszty tych… prób, stworzenia programu itd, ale też o to, że testy czy szkolenia odbywał się po godzinach, musiał płacić dodatkowo pracownikom, praca szła wolniej, więc to kolejne sprawy. Sprawa trafiła do sądu, a to kolejne koszty. Dodam, że firma informatyczna miała dobre referencje i opinie, ale podejrzewam, że porażkami się nie dzielą… Więc co zrobić, żeby na przyszłość uniknąć takich sytuacji?

  #30729
  Anonymous
  Guest

  Sprawne prowadzenie biznesu… Strasznie obszerny temat. Osobiście nie miałem większych problemów z firmą oprócz spraw finansowych/księgowych. Reszta to kwestia tego czy masz głowę na karku i chęć nauki. Z czasem zacząłem używać program do faktur https://tufaktura.pl” class=”bbcode_url”>https://tufaktura.pl i akurat to mi pomogło z organizacją czasu i lekkimi oszczędnościami gdy szło o finanse. Od siebie naprawdę polecam stosowanie programów tego pokroju (jeżeli uważasz, że jesteś w stanie wziąć to na siebie, zarówno pod względem czasu jak i wielkości firmy), jeżeli używa się ich umiejętnie to potrafią podnieść codzienny komfort prowadzenia przedsiębiorstwa.

  #30728
  Anonymous
  Guest

  W sprawnym prowadzeniu biznesu tradycyjnego, sklepu dowolnej branży bardzo pomocny jest blog POSperota. Prezentuje wiele ciekawych artykułów na temat różnych form reklamy w punkcie sprzedaży, czyli tam, gdzie przychodzi klient. Ostatnio czytałam artykuł o merchandisingu zaangażowanym http://blog.posperita.pl/2565-merchandising-zaangazowany-czyli-dobrze-zaprojektowana-komunikacja. Wart wdrażać takie narzędzia.

  #30727
  Anonymous
  Guest

  W kwestii oprogramowania polecić mogę http://decyzje-it.pl/” class=”bbcode_url”>http://decyzje-it.pl/. W ofercie mają wyjątkowo rozbudowaną gamę rozwiązań informatycznych dla wielu branż. Ponadto oferują stale aktualizowane analizy rynku, raporty, artykuły, czy nawet porady ekspertów w dziedzinie prowadzenia własnego biznesu.

  #30725
  Anonymous
  Guest

  Prowadzenie biznesu to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Ja probowałem, ale niestety z kiepskim skutkiem. Teraz caly czas sie ucze, dużo czytam głownie artykułów z tego portalu http://www.e-marketing24.pl/ żeby nie popełnić tych samych błędów i wiedzieć jak reklamowac biznes.

  #30722
  Anonymous
  Guest

  Aby sprawnie powadzić własny biznes należy również dobrze przemyśleć sprawę architektury sieci IT. Bez sprawnego internetu nie będziemy mogli sprawnie zarządzać własną firmą. Do spraw związanych z okablowaniem strukturalnym czy urządzeniami sieciowymi polecam firmę Tritech Networks.

  #30726
  Anonymous
  Guest

  Szybki przepływ informacji jest ważny ale również warto pomyśleć o dobrym i bezpiecznym wyposażeniu własnej hali produkcyjnej. Niestety większość polskich przedsiębiorstw zajmujących się obróbką, frezowaniem czy skrawaniem oraz produkcją urządzeń dla fabryk często chodzi na skróty – idą w ilość a nie w jakość. Jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze i korzystanie z niebezpiecznych maszyn może bezpośrednio zagrozić życiu pracownika, dlatego jeśli szukacie już potencjalnego partnera biznesowego w tych sprawach to należy starannie szukać. Ja mogę to nieco ułatwić bo ta firma, którą znalazłam tutaj http://krajowy.biz/firma,europetechnicscom prezentuje wysoki poziom świadczenia usług. Kilka razy miałam okazję zajrzeć wszystko od zaplecza i uważam,że mają poszanowanie do własnej pracy jak i klienta,a maszyny które wytwarzają są bezpieczne.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.