Słowa kluczowe i tagi

News Forums Programy partnerskie Pozycjonowanie, optymalizacja Słowa kluczowe i tagi

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28841
  koniec_olka
  Guest

  czy to jedno i to samo? jak cos to pytam z czystej ciekawosci, do niczego mi to niepotrzebne tylko po prostu mnie zaintrygowało a wcześniej jakos o tym nie myślałem chociaz używałem tak jednej jak drugiej nazwy właściwie na to samo

  #32077
  Anonymous
  Guest

  Niezupełnie. Słowa kluczowe dobieramy głównie pod kątem robotów wyszukiwarek – po to, aby strona internetowa wyświetlała się w odpowiedzi na konkretną frazę zadaną przez użytkownika. Tagi mają nieco mniejsze znaczenie – mogą pełnić funkcję słów kluczowych, ale przede wszystkim określają tematykę podstrony lub artykułu. Spełniają rolę kategoryzującą i porządkującą treści na stronie tak, aby na przykład odwiedzający bloga mógł przeczytać inne artykuły o podobnej treści (oznaczone takim samym tagiem).

  #32078
  Anonymous
  Guest

  czyli jednak, ale to rozróżnienie nie wpływa chyba znacząco na strone?

  #32079
  Anonymous
  Guest

  Nie wiem, co dokładnie masz na myśli, ale samo nazewnictwo nie ma tutaj większego znaczenia. Z punktu widzenia SEO, grunt to stosować odpowiednie słowa kluczowe i poprawnie rozmieszczać je na stronie. O tym, jak to zrobić, piszemy na naszym blogu: https://supremumseo.pl/gestosc-slow-kluczowych-a-pozycjonowanie/, więc jeśli jesteś zainteresowany tematem, zapraszam do lektury.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.