sklep internetowy

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28653

  Lecuremore

  Zamierzam założyć sklep internetowy, ale nie wiem jaki wybrać system płatności. Ostatnio trochę czytałem https://dotpayprowizja.wordpress.com/2016/11/24/na-czym-polega-system-payu/” class=”bbcode_url”>https://dotpayprowizja.wordpress.com/2016/11/24/na-czym-polega-system-payu/ ale sam nie wiem, może macie doświadczenie z jakimiś innymi systemami w Polsce?

  #31171

  Anonymous

  Ja mogę polecić płatności w systemie Tpay. Korzystam z tego w moim sklepie internetowym i sprawdza się nieźle. Obsługuje większość banków, działa szybko, żadnych problemów czy przerw w działaniu. Poczytaj o tym systemie na https://tpay.com/jak-to-dziala . Osobiście polecam.

  #31172

  Anonymous

  Wybór płatności to jedna z ważniejszych decyzji przy sklepie internetowym. Wszystko co wpływa na szybkość zakupów i wygode klienta jest ogromnie ważne. Dlatego polecam płatności i inne rozwiązania oferowane przez https://bluemedia.pl/ . Zautomatyzują waszą pracę i znacznie ułatwią klientowi zakupy. Każdy sklep internetowy powinien zapoznać się z tą ofertą.

  #31173

  Anonymous

  Najlepiej wybrać ten, który jest najpopularniejszy. Z tego co się orientuje to w Polsce najczęściej jest to bluemedia lub dotpay więc wybrałbym któryś z tych.

  #31174

  Anonymous

  Ja korzystam z płatności online od HotPay.pl fajna sprawa, bo mają wszystko w jednym miejscu. Od sms premium po paysafecard 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.