Ranking lokat bankowych

News Forums Produkty finansowe Narzędzia finansowe Ranking lokat bankowych

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
 • Author
  Posts
 • #28721
  mojuzytkownik
  Guest

  Dzień dobry,

  Przyznaję, że nie wiedziałem gdzie umieścić mój wpis, narzędzia finansowe wydały mi się najlepszym miejscem.

  Mam nadzieję, że nie dostanę od admina forum po łapkach za ten jeden odnośnik, ale chciałbym zaprosić do http://ranking-lokat.bankomaniacy.pl/ – serwis, który niedawno uruchomiłem i można powiedzieć, że jeszcze go testuję.

  Do rzeczy: pod koniec maja uruchomiłem serwis (adres powyżej) i powoli buduję bazę lokat bankowych. W tej chwili dostępne są lokaty za maj i czerwiec 2016, oczywiście te za maj należy uznać za historyczne, ale oferty depozytowe za czerwiec uzupełniam, jeśli pojawia się coś nowego oraz modyfikuję, jeśli zachodzą zmiany na rynku.

  Wszystkie z prezentowanych lokat są z gwarancjami BFG, a banki pod nadzorem KNF. I wiadomo są na tyle bezpieczne, na ile oczywiście jest bezpieczny polski system bankowy.

  Lokaty podzielone są pod względem czasu trwania (krótkoterminowe, średnioterminowe, długoterminowe), w zależności od kwotę, jakie można ulokować. I oczywiście oprocentowanie 🙂

  Mamy także zestawienia lokat dla poszczególnych banków, które mamy w rankingu oraz opisy pojedynczych lokat – innych linków z oczywistych względów nie podaję – adminie forum, mam nadzieję, że z tym jednym adresem nie przegiąłem, a jeśli otrzymam zezwolenie od admina, to dodam też odnośniki do innych działów.

  Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie, zapraszam również do oceny i komentowania.

  #31560
  Anonymous
  Guest

  sam mam odłożone trochę grosza i zastanawiam się na jaką lokatę lub konto oszczędnościowe wrzucić. Myślałem o koncie oszczędnościowym w Orange finanse 3,5% to chyba dobra oferta? Przecież niektóre lokaty są nawet gorsze.

  #31559
  Anonymous
  Guest

  Bardzo ciekawa strona..w końcu wszystkie informacje w jednym miejscu. Sam ostatnio szukałem podobnych stron ale trudno znaleźć coś co aktualizowane jest na bieżąco..

  #31551
  Anonymous
  Guest

  Też myślę, że ten ranking lokat bankowych jest bardzo dobry.

  #31552
  Anonymous
  Guest

  W moim przekonaniu na lokatach bankowych się człowiek nie dorobi . Czemu ? Bo nasi politycy drukują pieniądze, żeby spłacić ektremalne długi publiczne.

  #31553
  Anonymous
  Guest

  W ten sposob kolko sie zamyka i jestemsmy w plecy.

  #31554
  Anonymous
  Guest

  Teraz jest strasznie słabo z lokatami, praktycznie 2% z hakiem powoli ciężko uzyskać. Jedynie te promocyjne dla nowych klientów mają jakieś względnie atrakcyjne oprocentowanie. Znacie jakieś takie?

  Wg. mnie najlepsza jest Lokata Happ Plus w Idea Banku, a dla osób z mniejszym kapitałem zwykła Happy. Niestety można ją założyć tylko raz. W BGŻ Optimie były podobne, ale przed wczoraj przycięli oprocentowanie.

  1. 3% na 3 miesiące do 100 tys. Lokata Happy Plus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/lokata-happy-cloud-power-w-idea-bank.html

  2. Lokata Happy – 3 miesiące do 10 tys. na 3,5% lub 4% na 2 miesiące

  3. Lokata Bezkarna w BGŻOptima 3% na 3 miesiące do 20 tys. trzeba konto oszczędnościowe założyć, ale to nie ROR. Jest Darmowe można zamknąć przez Internet.

  4. Neobank 3% na 3 miesiące chyba do miliona, ale trzeba założyć jakiś portfel depozytowy. Można go ponoć zamknąć potem przez Internet. Poza tym to bank spółdzielczy.

  5. Lokata Bezkompromisowa w BGŻOptima 2,5% na 3 miesiące do 100 tys. alternatywna dla Bezkarnej. Niedawno było 3% ale obniżyli.

  6. Lokata Witaj w Nest Banku 4% na 3 miesiące do 10 tys. Niestety tu trzeba zakładać konto osobiste. Darmowe, ale zawsze to kolejne konto.

  Nie licząc Neobanku, którego się trochę boję, to reszta mam wykorzystaną. Znacie jeszcze jakieś takie podobne? Najlepiej bez konta. W Idea banku nie trzeba zakładać konta, to jest największa zaleta lokaty Happy.

  #31555
  Anonymous
  Guest

  Jeszcze chciałam zapytać, czy ktoś z Was korzystał z tego NeoBanku, czy to bezpieczny bank?

  #31556
  Anonymous
  Guest

  Żaden bank teraz chyba nie jest wolny od jakiegoś tam ryzyka. Trochę w tym wszystkim hazardu (link usunięty).

  #31557
  Anonymous
  Guest

  @InvestQueen Raczej na giełdzie, klasyczny depozyt z gwarancją BGF jest najbezpieczniejszy jednak mimo wszystko. Oczywiście wiem czemu taki link zamieściłaś, ale „trochę” tu nie pasuje 😉

  #31558
  Anonymous
  Guest

  Nie korzystałbym z takich rankingów lokat bankowych, bo nie sądzę, że te wszystkie rankingi lokat są na bieżąco aktualizowana i jest wysoce prawdopodobne, że samodzielnie na własną rękę przeglądając kilkadziesiąt stron banków i ich oferty lokat bankowych znajdziecie dużo lepszą ofertę niż korzystając z rankingu lokat jak i rożnych porównywarek lokat. Ze swojej strony mogę Wam polecić lokatę od Santander Consumer Bank. Mają dość dużą kwotę minimalną, bo wynosi ona 20%, ale dzięki temu możemy więcej zarobić.

  #31561
  Anonymous
  Guest

  mojuzytkownik wrote:


  Dzień dobry,

  Przyznaję, że nie wiedziałem gdzie umieścić mój wpis, narzędzia finansowe wydały mi się najlepszym miejscem.

  Mam nadzieję, że nie dostanę od admina forum po łapkach za ten jeden odnośnik, ale chciałbym zaprosić do ranking-lokat.bankomaniacy.pl/ – serwis, który niedawno uruchomiłem i można powiedzieć, że jeszcze go testuję.


  Rozwijając tytułowy post zapraszam do wersji skróconej w http://bankomaniacy.pl/lokaty-bankowe/ – znajdziesz tam lokaty bankowe i konta oszczędnościowe (z reguły) z promocyjnym oprocentowaniem, choć niekoniecznie (nie zawsze) niską kwotą wejścia.

  #31562
  Anonymous
  Guest

  Dziękuję za link. Na razie się nie przyda, ale nie wiadomo co będzie potem. Życie lubi pisać przeróżne scenariusze.

  #31563
  Anonymous
  Guest

  Ja skupiam się na krótkoterminowych. Przeszukuje różne strony i wyłapuje co jakiś czas promocje z wyższym oprocentowaniem. Pierwsze z brzegu słabo się opłacają. Dlatego przerzucam środki do woli. Oprócz kilku tu wymienionych porównywarek zaglądam też na http://extralokaty.pl/ Ważne, y strona była często aktualizowana. Wiem, że jet dużo bardziej lukratywnych pomysłów, ale jestem tradycjonalistą.

  #31564
  Anonymous
  Guest

  a co myslicie o lokacie w ing?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.