Rachunek zarabiający w Alior Banku opinie

News Forums Produkty finansowe Konta bankowe Rachunek zarabiający w Alior Banku opinie

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28401
  tomek
  Guest

  Nastąpiły duże zmiany w ofercie kont firmowych Alior Banku. Osoby które zakładały rachunek dla firmy klika miesięcy temu mogły liczyć na dziesięć darmowych przelewów do różnych banków w kraju oraz możliwość otrzymania pięćdziesięciu złotych za średnie miesięczne saldo w wysokości dziewięciu tysięcy złotych.

  Niestety od listopada 2011 każdy przelew z konta firmowego Alior Banku kosztuje 1,5zł można uzyskać obniżkę do 1zł, ale trzeba spełnić dość wygórowane wymogi. Zmianie uległa również możliwość zarabiania, która jest wyeksponowana w nazwie rachunku. W tej chwili otrzymamy sto złotych, ale średnie saldo na rachunku w miesiącu musi wynieść proporcjonalnie dużo więcej niż poprzednio, bo aż trzydzieści tysięcy złotych.

  Biorąc pod uwagę, że konto zarabiające w Alior Banku było idealnym rozwiązaniem dla małych firm, trzeba stwierdzić, że zmiany bardzo obniżyły jego opłacalność dla mniejszych przedsiębiorców.

  Sprawdź aktualną ofertę Alior Banku

  #29043
  Anonymous
  Guest

  I to jest problem z tymi wszystkimi kontami. Wprowadza się atrakcyjną ofertę jest ona 3 miesiące, po czym zmienia się parametry. Tylko wcześniej nałowiło się klientów, a ci nie mają czasu zmieniać kont i latać po bankach.

  Więc dla mnie decydującym czynnikiem jest stabilność oferty, a potem jej opłacalność.

  #29044
  Anonymous
  Guest

  no dokladnie, ja tak zostalam zwabiona na super oferte ale po 3 miesiacach bank (zreszta zgodnie z umowa) zaproponowal inne warunki-znacznie gorsze. Jednak nie mialam czasu zeby po raz kolejny robic sobie wycieczke do banku pozniej do drugiego, czekac na likwidacje konta i przeniesienie kasy..

  #29045
  Anonymous
  Guest

  Niestety banki najpierw nas wabią,a jak co do czego,kiedy przychodzimy do banku okazuje się że owszem jest oferta,ale dla nas nieopłacalna.

  #29046
  Anonymous
  Guest

  Odświeże nieco wątek. Zastanawiam się nad założeniem konta w Alior Banku. Na tej stroncie przeczytałem o nowej promocji tego banku: http://www.konto-bankowe-24h.pl/konto-bankowe/promocje-kont-bankowych/konto-wyzszej-jakosci-promocja-alior-bank/

  Konto Wyższej Jakości – czy ktoś już zakładał? Jakieś rady? Wchodzić w to czy szukać lepszej oferty w innym banku? Dla mnie wydaje się ciekawa…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.