Przechowywanie dokumentów

News Forums Produkty finansowe Narzędzia finansowe Przechowywanie dokumentów

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28639
  Kaczmar53
  Guest

  Witam wszystkich, moja mała działalność się w tym roku trochę rozrosła i pojawiły się przez to różne niedogodności związane głównie z archiwizacją dokumentów, do tej pory robiłem to na wlasną rękę, ale teraz już nawet nie mam na to czasu. W jaki sposób najlepiej jest się tym zająć ? Czy np. opłaca się wykorzystać do tego inną firmę? Z góry dzięki za pomoc.

  #31099
  Anonymous
  Guest

  Jak najbardziej! Giodo prędzej czy później dorwie każdego 😉

  #31100
  Anonymous
  Guest

  Na portalu finansowym mbrokers.pl w dziale Patronat medialny informacja odnośnie Konferencji WORKFLOW TRENDS – pozbądź się sterty papierów z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  #31102
  Anonymous
  Guest

  U mnie wystarczają dwie teczki na dokumenty, nie prowadze firmy więc nie mam tego tak dużo jak wy. Pewnie jak ilość tych papierzysk zaczyna przytłaczać to warto sie tym zająć żeby niczego nie zgubić, nie przeoczyć. U mnie pewnie zajmowałaby sie tym żona, ona ma głowe na karku i talent do organizowania wszyskiego wokół siebie.

  #31101
  Anonymous
  Guest

  Do przechowywania i wystawiania faktur fajnie się sprawdza chmura. Wygodnie wystawiasz faktury, zarządzasz nimi, wysyłasz i nie ma limitów na ilość przechowywanych dokumentów. Narzędzie jest bezpłatne, wejdź sobie i poklikaj, może Ci podejdzie chmurafaktur.pl

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.