prywatne ubezpieczenia alternatywą dla NFZ

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania prywatne ubezpieczenia alternatywą dla NFZ

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28450
  mika
  Guest

  Myślę że dobrą alternatywą do NFZ stają się prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Firmy moga zawierać odpowiedni pakiet zdrowotny dla swoich pracowników. Jednak kultura świadczonych usług medycznych jest dalece wyższa. Przykładowo na rezonans magnetyczny czeka się średnio pół roku i to głównie w większych miastach. Na prowincji trwa to około dwu lat. Wybierając pakiet medicover oferowany między innymi dla pracowników BRE Banku na http://www.medicover.pl/szpital/404,Rezonans-magnetyczny.htm” class=”bbcode_url”>http://www.medicover.pl/szpital/404,Rezonans-magnetyczny.htm nie trzeba czekać tak długo na badanie, a w niektórych pakietach jest to badanie bezpłatne. Tylko po co w takim razie NFZ i obowiązkowe składki zdrowotne

  #29504
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam się, niestety aktualnie niewiele osób stać na dodatkowe ubezpieczenia i skazani są jedynie na NFZ, którego realia coraz bardziej mijają się z jego pierwotną misją.

  #29505
  Anonymous
  Guest

  na NFZ nie ma co liczyć

  #29506
  Anonymous
  Guest

  ubezpieczam się dobrowolnie w NFZ i ku temu skłoniła mnie ilość papierkowej roboty i bieganie z każdym świstkiem do ubezpieczyciela. w NFZ przynajmniej niewiele, ale mam. jak potrzebuję coś na cito, to płacę prywatnie. ale naczytałam się sporo o tych prywatnych ubezpieczeniach i opinie posiadaczy są bardzo kiepskie.

  #29507
  Anonymous
  Guest

  Coraz więcej osób decyduje się na ubezpieczenie prywatne, wtedy leczenie jest dużo szybsze i dostępniejsze. Jak nie wiecie w jakiej firmie wybrać ubezpieczenie to tutaj http://zdrowiewfirmie.pl/ możecie sobie dokonać porównania. Często takie dodatkowe ubezpieczenie oferują pracodawcy.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.