Promocja sklepu interetowego

News Forums Programy partnerskie Pozycjonowanie, optymalizacja Promocja sklepu interetowego

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
 • Author
  Posts
 • #28508
  korek
  Guest

  Witajcie. Jako że noszę się z zamiarem otworzenia sklepu internetowego to od razu zastanawiam się jak sprawić aby na tle konkurencji (która jest przecież ogromna!) być w ogóle widoczny, nie mówiąc już o jakiejś tam popularności wśród klientów. Nie wiem o co chodzi z tymi programami partnerskimi? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? A jeśli już jesteśmy przy sklepie interetowym to co sądzicie o usługach http://www.nazwa.pl” class=”bbcode_url”>http://www.nazwa.pl? Bo to właśnie tam zdecydowałem się na sklep internetowy i darmowe wdrożenie, ciekaw jestem jak to będzie, czy wszystko będzie śmigac i takie tam. Macie jakieś doświadczenia?

  #30013
  Anonymous
  Guest

  Większość osób wybierając sklep internetowy kieruje się jego wyglądem, opcjami, funkcjonalnością po stronie klienta. Mało kto zastanawia się jak go wypromuje – czytaj – dotrze do dużej ilości potencjalnych klientów. Funkcje w zakresie promocji sklepu mogą w większym stopniu zdecydować o efektach niż te na wstępie wymienione.

  #30011
  Anonymous
  Guest

  Nie wiem jak to jest w nazwie ale jakieś zewnętrzne firmy marketingowe zajmujące się promocją w SM i przez pozycjonowanie na pewno będą pomocne.

  #30012
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej wystartować za pomocą nazwy i zobaczyć jak strona sobie poradzi. Jeśli nie będzie dużego odzewu wtedy warto sprawdzić jakąś agencję marketingową.

  #30014
  Anonymous
  Guest

  Bez profesjonalnego wsparcie nie da się, za duża konkurencja.

  #30015
  Anonymous
  Guest

  Ciekawe jakie koszty trzeba założyć na start…

  #30016
  Anonymous
  Guest

  Firmy nazwa czy home agresywnie się promują… biorą na to kasę od swoich klientów.

  #30017
  Anonymous
  Guest

  home i nazwa to strasznie drogie firmy jak można płacić za przedłużenie domeny pl ponad 120 złotych ?

  http://finanfox.pl

  #30023
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej zlecić to komuś kto sie ZNA. Albo samemu się rozgłaszać. Pozycjonowanie to nie wszystko jeśli działasz lokalnie.

  #30022
  Anonymous
  Guest

  Może mogłabyś nam napisać coś wiecej? Na pewno latwiej byłoby nam doradzić Tobie konkretne strategie promocyjne gdybyśmy wiedzieli w jakiej branży działasz. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, zachęcam Cie do przeczytania tego artykułu: http://performance360.pl/jak-sprzedawac-ubrania-przez-internet-start-up-fashion/ z którego dowiesz się w jaki sposob wypromowac niezależną marke modową. Wbrew pozorom znajdziesz tam rady które można odnieść również do innych branż.

  #30021
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o promocję sklepu internetowego to moim zdaniem świetnym pomysłem jest pozycjonowanie. Ostatnio szukając wybranego produktu myśliwskiego często natrafiałem na sklep Faut i właśnie dzięki ich wysokiej pozycji w Google oraz oczywiście dobrym cenom zakupiłem tam towar. Także myślę, że pozycjonowanie to mus jeśli posiadasz sklep internetowy.

  #30018
  Anonymous
  Guest

  Sklep internetowy warto promować w mediach społecznościowych, dobre rezultaty daje też reklama w adwords. Nie można też zapomnieć o pozycjonowaniu. Warto też podpiąć sklep pod porównywarki cenowe. Jeśli dopiero przymierzacie się do otwarcia sklepu internetowego, to pomyślcie o postawieniu go na platformie e-commerce typu http://pasejo.pl – obecnie to bardzo popularna opcja, głównie ze względu na niemal zerowe koszty założenia sklepu i jego obsługi.

  #30019
  Anonymous
  Guest

  Według mnie najskuteczniej wypadają akcje na portalach społecznościowych. Warto jest zrobić jakąś promocję (nawet na niej trochę stracić) i promować na facebooku itd. W ten sposób będzie można zapewnić stały napływ osób, które zainteresują się produktami z tego sklepu 🙂

  #30020
  Anonymous
  Guest

  Podobnie jak poprzednik sugeruję reklamę w mediach społecznościowych. Co do formy reklamy, to może być w formie grafiki lub materiału wideo, w tym drugim przypadku reklama powinna być ciekawa i oryginalna, dobrze by było, aby zajęła się tym agencja reklamowa mająca doświadczenie w produkcji filmowej – w Opolu zachęcam do sprawdzenia firmy http://www.besteyestudio.pl/filmy-promocyjne/

  #30024
  Anonymous
  Guest

  Całkowicie się zgadzam. Można powiedzieć, że trzeba działać na dwóch frontach. Niejako obecne czasy wymuszają takie działanie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.