Promocja firmy

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
 • Author
  Posts
 • #28685
  Krystex
  Guest

  Faktycznie ciekawa forma reklamy, ale nie sprawdzi się ona we wszystkich branżach. Np w przypadku sklepów internetowych doskonale sprawdzają się reklamy Shopping Ads, które możemy uruchomić jeśli posiadamy plik produktowy, którego utworzenie możemy zlecić zewnętrznej firmie. Ostatnio wiele się zmienia w reklamach Shopping Ads i np. Google nie tak dawno wprowadził wyświetlanie się tego typu reklam w grafice w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

  #31374
  Anonymous
  Guest

  Też uważam , że dobry marketing jest podstawą sukcesu w biznesie. Z własnego doświadczenia wiem, że pozycjonowanie i google adwords dobrze robione, dają dużo klientów.

  #31372
  Anonymous
  Guest

  Grunt to znaleźć agencje która ma spore doświadczenie z tworzeniem takich kampanii reklamowych, ostatecznie to oni dysponują naszymi pieniędzmi. Z doświadczenia mogę powiedzieć że dobrze dobrany budżet i profesjonalna agencja mogą zdziałać cuda od w marketingu naszej firmy.

  #31375
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o marketing, to nic nie ma prawa cenowo przebić chyba internetu. Kampanie google adwords to chyba najlepszy teraz wybór.

  #31367
  Anonymous
  Guest

  Małym firmom opłaca się również zarejestrować na różnych portalach ogłoszeniowych, ze swojej strony mogę polecić portal favore – http://www.favore.pl/” class=”bbcode_url”>http://www.favore.pl/ 🙂

  #31368
  Anonymous
  Guest

  Warto pomysleć o facebooku. Obecnie wszystkie firmy i partie polityczne tam są. Facebook, google adwords i pozycjonowanie-najlepiej mieć wszystkie trzy.

  #31369
  Anonymous
  Guest

  Oczywiście,że bez odpowiedniej reklamy firma nie zaistnieje na rynku. Z własnego doświadczenia wiem ,że takie działania należy przekazywać w ręce jedynie prawdziwych specjalistów. Agencja Red8Events http://krajowy.biz/firma,red8eventspl ma właśnie na koncie takie kampanie promocyjne jak dla Ibuprom i Apap w Polsce oraz Porsche, Volvo itp za granicą. Współpraca z nimi zapewni Ci sukces nie tylko na szczeblu lokalnym,dlatego warto zastanowić się nad ich ofertą.

  #31370
  Anonymous
  Guest

  Polka wrote:

  Małym firmom opłaca się również zarejestrować na różnych portalach ogłoszeniowych, ze swojej strony mogę polecić portal favore

  Zgadzam się, mój znajomy ma firmę na http://www.favore.pl/ i chwali sobie dużą ilość zleceń 🙂

  #31371
  Anonymous
  Guest

  rudzik88 wrote:

  Jeżeli chcecie rozwijać swoją firmę i pozyskać więcej odbiorców, to filmy promocyjne powinny w tym pomóc.

  Jak najbardziej się zgadzam, takie filmy można wykorzystać zarówno do tradycyjnej reklamy w telewizji, jak i do reklamy w internecie, np. w mediach społecznościowych, czy na różnych serwisach. Takie materiały można też wykorzystać na własnej stronie, np. do przedstawienia oferty. Do produkcji takiego filmu promocyjnego warto wybrać doświadczoną agencję reklamową, w Opolu zajmują się tym m.in. http://www.besteyestudio.pl – mają bogate doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej, także warto ich sprawdzić.

  #31376
  Anonymous
  Guest

  Ja w swojej strategi reklamowej postawiłem na e-mail marketing. Ogólny wygląd i treść mailingu decydują o tym, czy odbiorca przeczyta ofertę i w nią kliknie. Wiadomość powinna być atrakcyjna i jednocześnie prosta w odbiorze. Mając kilka sekund na przykucie uwagi i przekazanie sensu oferty, trzeba zadbać o to, żeby dobrze oddać wartość naszych produktów w wiadomości. Co więcej, trzeba się też upewnić, że subskrybenci będą wiedzieć, co należy wykonać po przeczytaniu maila. Wezwanie do działania, powinno wprost nakierować ich na naszą stronę docelową lub innego miejsca, na które chcemy ich w danym momencie przekierować. Proces wdrożenia email marketingu nie musi być skomplikowany. Najważniejsze jest aby nasza baza odbiorców była dostosowana do profilu naszej działalności. Samemu bardzo często w tym miejscu popełniamy najwięcej błędów, bo nie potrafimy dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców. W takich sytuacjach najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty bazy danych przygotowanej przez specjalistyczne firmy.

  #31377
  Anonymous
  Guest

  A oprócz tego co wszyscy wymieniają zrobiłbym własne wizytówki, które mogą także być ulotką. Jest to dobry sposób na nawiązanie relacji z klientem. Widzi wtedy, że jesteśmy profesjonalistami. A taka wizytówka przyda nam się nie tylko dla klientów ale także dla współpracowników czy firm z nami współpracujących.

  #31378
  Anonymous
  Guest

  Najbardziej opłacalna jest promocja w sieci, ale nadal można osiągnąć dobre efekty dzięki tradycyjnej reklamie. Nie ma jednak jednej strategii marketingowej, reklama powinna być dostosowana pod konkretną firmę, dlatego ważne jest, aby zajęli się tym profesjonaliści – sprawdźcie sobie Best Eye Studio

  #31379
  Anonymous
  Guest

  Jest wiele sposobów na promocję firmy – to które będą najbardziej odpowiednie zależy od charakteru i zakresu działań firmy, oraz jej możliwości finansowych. Biorąc pod uwagę koszty najskuteczniejsza jest reklama w internecie (wyszukiwarki, media społecznościowe, popularne portale i blogi). Bardziej skuteczna jest jednak reklama w telewizji, ale i bardziej kosztowna.

  #31380
  Anonymous
  Guest

  Reklama w internecie to działanie niezbędne w dzisiejszych czasach. Zarówno pozycjonowanie jak i prowadzenie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych to w tej chwili według mnie najskuteczniejsze formy reklamy.

  #31373
  Anonymous
  Guest

  Zwykłe metody reklamowe wciąż dają radę. Spójrz tylko jak prężnie działa druk ulotek, wizytówek czy innych materiałów reklamowych. Wg mnie takie rozwiązania świetnie uzupełniają reklamę internetową. Każdy sposób na zdobycie klienta jest dobry 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.