Program partnerski money2money

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Program partnerski money2money

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28399
  programypartnerskie
  Guest

  Jeden z najbardziej znanych programów partnerskich związanych z finansami. Program jest skierowany do bardziej zaawansowanych użytkowników. Musimy wykazać się tutaj pewnym poziomem sprzedaży produktów w określonym terminie, powinniśmy również mieć już jakieś osiągnięcia w zakresie pozycjonowania lub tworzenia serwisów www . Tego rodzaju praktyki mają na celu wyeliminowanie nieaktywnych użytkowników, którzy nie generują zysku. W programie mogą uczestniczyć zarówno firmy jak i osoby prywatne.

  #29013
  Anonymous
  Guest

  Kilka słów na temat wymagań jakie musimy spełnić żeby przystąpić do programu m2m:

  1 Własna domena

  Musimy wybrać oraz wykupić domenę internetową czyli tak naprawdę nazwę naszej strony. Domena składa się z nazwy oraz rozszerzenia przykład: „mojadomena.pl”. Domenę przeważnie wykupujemy na rok, koszt to około 100zł. Po upływie roku otrzymujemy przypomnienie o wygasającej domenie i możemy zapłacić za kolejny rok, jeśli nie zapłacimy nie ponosimy żadnych konsekwencji, domena trafia do puli domen opuszczonych i ktoś inny może ją przejąć.

  2 Wykupiony serwer

  Kolejnym warunkiem uczestnictwa w programie jest własny serwer, czyli własne miejsce na dysku gdzie możemy wgrać pliki naszej strony. Usługę tego typu wykupujemy od firm, które zajmują się hostingiem czyli udostępnianiem miejsca na własnych serwerach. Przeciętny koszt waha się od 10 do 100zł.

  Doświadczenie w emarketingu lub pozycjonowaniu

  Musimy mieć przynajmniej niewielkie doświadczenie w reklamie produktów przez internet, żeby nasze zgłoszenie do programu partnerskiego nie zostało odrzucone. Oczywiście nie jest to coś niesamowitego i nieosiągalnego dla zwykłego użytkownika internetu. Zwyczajnie trzeba umieścić na naszej stronie unikalne treści, które zainteresują potencjalnego odbiorcę oraz zacząć regularnie dodawać witrynę do znanych katalogów tak żeby stała się widoczna w sieci i generowała ruch.

  Podczas zapisywania się do programu money2money zaznaczamy, że jesteśmy właścicielami stron a, b, c które zajmują taką i taką pozycję w wyszukiwarkach, można też dołączyć statystyki z ruchu na stronach.

  Jeśli w ten sposób podejdziemy do sprawy możemy być pewni, że zostaniemy przyjęci do programu i zaczniemy zarabiać.

  Podsumowanie

  Roczny koszt współpracy to maksymalnie 150zł osobiście korzystam z usług firmy o12 gdzie jednocześnie zamawiam serwer i domenę. Zyski natomiast nieograniczone zależą od naszej pomysłowości w promowaniu usług.

  W razie pytań proszę pisać od czasu do czasu zaglądam na forum.

  #29014
  Anonymous
  Guest

  W m2m nie trzeba mieć strony własnej, można tylko domenę wykupić i postawią tam swoją stronę z ofertami automatem. Można tam dodawać wiele treści ale nie dodawać podstron.

  #29015
  Anonymous
  Guest

  Zacznij zarabiać, poprzez polecanie różnego rodzaju produktów bankowych, finansowych, ubezpieczeniowych, pozabankowych.

  Program partnerski Agent M2M to propozycja współpracy dla wszystkich, którzy chcą dodatkowo zarobić – niezależnie czy pracujesz na etacie, prowadzisz przedsiębiorstwo, szukasz pracy lub się uczysz. Poszukujemy osób przedsiębiorczych, które chcą zarabiać z nami na polecaniu produktów, z których korzysta każdy w Twoim otoczeniu.

  Celem projektu partnerskiego Agent Money2Money jest zwiększenie przychodów współpracujących z nami Partnerów, poprzez ofertę dodatkowych produktów ubezpieczeniowo – finansowych. Oferta rozszerzona jest również o dodatkowe produkty pozafinansowe takie jak abonamenty telefoniczne, czy zmiana dostawcy prądu.

  Współpraca z nami jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA, BEZ ZOBOWIĄZAŃ, to my płacimy Tobie za współpracę i polecenia produktów Państwa Klientom.

  W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do Twojej dyspozycji:

  zadzwoń: (48) 723 644 448

  lub napisz: agentm2m@wp.pl

  #29016
  Anonymous
  Guest

  Mój ulubiony program partnerski to money.pl

  Bardzo prosta rejestracja bez zbędnych dokumentów, ładne narzędzia generujące dobrą konwersję (porównywałem z innymi).

  Akceptują mailing, nie weryfikują stron, kontakt z doradcą zawsze jest.

  http://bit.ly/programpartnerskimoneypl

  Na prawdę warto polecić 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.