Program partnerski Domeny.tv i MSERWIS

News Forums Programy partnerskie DODAJ pozostałe programy partnerskie Program partnerski Domeny.tv i MSERWIS

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28913
  lukasz_dotinum
  Guest

  Posiadasz własną stronę WWW, bloga lub fanpage? Możesz wykorzystać je do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Specjalnie w tym celu nasz serwis uruchomił program partnerski, w którym możesz zarabiać polecając i reklamując nasze usługi innym.

  Płacimy:

 • 10% od zamówień rejestracji domen dokonanych przez poleconego klienta.

 • 20% od zakupu dowolnego certyfikatu SSL przez poleconego klienta.

 • 50% od aktywacji dowolnego hostingu dokonanej przez poleconego klienta.

 • Jakie są warunki programu?

  W przypadku domen polecona przez Ciebie osoba musi zarejestrować nowe konto w serwisie Domeny.tv w ciągu 30 dni od momentu przekierowania. Następnie będziesz otrzymywać prowizję za każdy zakup domen z konta poleconego przez Ciebie klienta.

  W przypadku certyfikatów SSL i hostingu warunkiem otrzymania przez Ciebie prowizji jest zakup tych usług przez osobę poleconą. Wystarczy, że dokona tego w ciągu 30 dni od momentu przekierowania.

  Umożliwiamy skorzystanie z uzbieranych środków już po naliczeniu 20 zł prowizji.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jeśli posiadasz swoją własną stronę WWW możesz w kilka minut uatrakcyjnić ją, wstawiając informacje o domenach internetowych oraz innych usługach świadczonych przez firmę MSERWIS (są to certyfikaty SSL i hosting). Jednocześnie masz okazję na tym zarobić.

  My zajmujemy się całą administracyjną i techniczną stroną przedsięwzięcia. Twój zysk zależy jedynie od tego jak bardzo wypromujesz siebie jako naszego Partnera.

  Dlaczego można nam zaufać?

  Nastawiamy się na długookresową współpracę z naszymi Partnerami. Nie obiecujemy góry złota już w pierwszym okresie współpracy. System prowizyjny jest motywacją dla Partnera do jak najlepszej promocji naszych usług.

  Korzyści z tej współpracy odnosimy zarówno my, jak i Partner. Dlatego też proponujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy, które opłacają się obu stronom partnerstwa.

  Jak można wypłacić środki zgromadzone w programie?

  Wystarczy, iż uzbierasz 20 zł i już możesz gospodarować swoimi środkami. Możesz je przeznaczyć na dokonanie zakupów w naszym serwisie bez żadnych dodatkowych formalności, możesz je również wypłacić na swój rachunek bankowy po przesłaniu nam faktury.

  Kto może przystąpić do programu?

  Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy. Szczególnie zapraszamy do współpracy osoby poszukujące dodatkowych źródeł przychodów bez konieczności angażowania żadnych środków własnych.

  Jak można przystąpić do programu?

  Wystarczy założyć konto w naszym serwisie. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego, należy zaakceptować regulamin i zgłosić swoje strony WWW do weryfikacji. Po ich zweryfikowaniu przez administratora można już umieszczać linki i bannery promocyjne.

  Jakie formy reklamy można zastosować?

  Aktualnie proponujemy następujące formy reklamy. Pierwsza to link tekstowy, który można umieścić w dowolnym miejscu na stronie WWW, blogu lub w serwisach społecznościowych. Można go zintegrować z opisem oferty domen, zapewniając dyskretne przekierowanie klienta wraz z kodem polecającego partnera.

  Druga forma to wstawienie wyszukiwarki domen w swoim serwisie, klient po wpisaniu nazwy domeny zostanie przekierowany na nasze strony.

  Trzecia to zastosowanie jednego z wielu przekierowujący na naszą stronę. Reklamy dostępne są w zakładce Kody HTML.

  Szczegóły oraz regulamin:

  Code:

  https://www.domeny.tv/partner

#32224
Anonymous
Guest

Jeżeli jest ktoś zainteresowany przystąpieniem i ma jakieś pytania albo zwyczajnie chce dowiedzieć się czegoś więcej, piszcie śmiało. Odpowiem na każdą wiadomość.

Pozdrawiam

Łukasz

Specjalista ds. marketingu i rozwoju produktu

ul. Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław | +48 576 982 481

http://www.mserwis.pl | http://www.domeny.tv

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.