Program partnerski dla każdego. zarobki miesieczne zależne od zaangażowania.

News Forums Programy partnerskie Dyskusja programy partnerskie, metody zarabiania w domu przez internet Program partnerski dla każdego. zarobki miesieczne zależne od zaangażowania.

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28825
  Orlowski Piotr
  Guest

  Witam,

  Chciałbym polecić ten program partnerski, Platforma http://www.socialcashnetwork.com

  Na tej platformie zarabiam od 2 miesięcy. Zasady są bardzo jasne i proste. Zarabiamy gdy nasi znajomi, koledzy czy porostu osoby przekonane przez nas zarejestrują się na platformę. Za każdą osobę która zarejestruje się używając naszego kodu/numeru ID który mamy nadawany przy rejestracji otrzymujemy 50 Zł miesięcznie. Z osobami które chcą się zalogować raczej nie ma problemu ponieważ porostu każdy chce zarabiać i każdy ma swoich znajomych. Zasada jest taka że logując się podajemy numer użytkownika ID od którego wiemy o tej platformie. On dostaje prowizje za nas, a my za swoich użytkowników.

  Jedynie co, żeby zacząć zarabiać to trzeba wykupić miesięczne członkostwo na platformie -123zł, potem od każdego dodanego otrzymujemy 50% prowizji od kwoty netto (50zł). Platforma odprowadza za nas podatek VAT.

  Ja dla przykładu w pierwszym tygodniu dodałem 12 osób (600zł miesięcznie). I teraz co miesiąc mam dodatkowy dochód.

  Bardzo fajna opcja na dodatkowe zarobki które nie kolidują z codziennością.

  Ps. Nie ma żadnych umów i ani zobowiązań. Jak by ktoś z was był zainteresowany to mooje ID-15

  Dzięki i powodzenia!

  #32032
  Anonymous
  Guest

  Witam,

  również polecam, bardzo solidna platforma, wypłaca pieniądze prosto na konto, po zleceniu wypłaty czekałem 3 godziny i pieniądze miałem na koncie. Działa bardzo sprawnie.

  Idealna na stały dodatkowy zarobek na który pracujemy tylko raz.

  #32033
  Anonymous
  Guest

  Program jest wypłacalny nadal?

  Płaci regularnie? 🙄

  Marketing sieciowy to biznes XXI wieku. Gdy pójdziesz do znajomego i zaproponujesz mu taki biznes to pewnie się ucieszy i w niego wejdzie, ale może się okazać tak, że nie będzie robił nic i straci tylko zainwestowane pieniądze, a ty stracisz w ten sposób przyjaciela. Dlatego nie możesz chodzić do każdego, a jedynie do osób zainteresowanych takim tematem. Jeżeli mój kolega nie uczy się od wielu lat. Odkąd skończył szkołę, zakończył również edukację to to jest na pewno niewłaściwa osoba do biznesu. Zazwyczaj tacy ludzie nawet nie wiedzą o tym, że mogą zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie po kilku latach pracy.

  Oni już mają w podświadomości zakorzenione, że skoro ktoś zarabia takie pieniądze to pewnie jest złodziej, nakradł itd. Tymczasem wiedząc jak skutecznie zainwestować 5000 złotych http://osiagnieszto.pl/jak-zainwestowac-5000-zl-gdzie/ masz możliwość pomnożenia tych pieniędzy. Oczywiście każda inwestycja niesie za sobą ryzyko i zawsze warto o tym mówić. Jednak odsetki od 5 tys. złotych w przypadku lokaty bankowej będą śmiesznie niskie. Dlatego alternatywne formy lokowania kapitału cieszą się tak dużą popularnością.

  #32034
  Anonymous
  Guest

  Tak,

  jak co miesiąc maksymalnie do 10 dnia miesiąca wpłacają na konto.

  #32035
  Anonymous
  Guest

  Prawdziwa konkretna firma i prawdziwy biznes [ już prawie rok ] Wiele osób lubi zarabiać na procentach. Więc poznaj to. Masz tu 20 % miesięcznie. I co tydzień możesz mieć dodatkowo 14 % lub 18 %. Reinwestując środki zarabiasz z każdym miesiącem coraz więcej. Pokaż mi teraz lepszy biznes w oparciu o realną firmę. Żaden hyip itp. nie są w stanie się tu równać. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.