Problem z wypłatą odszkodowania

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Problem z wypłatą odszkodowania

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • Author
  Posts
 • #28576
  grzegorz11
  Guest

  mam trudna sprawe i prosze o rade. Moja zona jakis czas temu miala wypadek. Winnym wypadku byl kierowca innego pojazdu. Na szczescie nikt w kolizji mocno nie ucierpial. Tylko samochod zostal mocno uszkodzony (maska, tył) i sprzety, ktore sie znajdowaly w sordku. Szczegolnie laptop, ktory byl laptopem sluzbowym. Początkowo ubezpieczyciel zatwierdził szkodę całkowitą w pojeździe, ale po zgłoszeniu dokumentacji do ubezpieczyciela z zasądzenia szkody całkowitej wycofano się. W tej sytuacji będziemy zmuszeni wystąpić do sądu, ale mam pytanie czy znacie jakaś firmę ubezpieczeniową z ktora mozna by skonsultować sprawę? Zalezy mi na kims zaufanym, kto rozsadnie podejdzie do sytuacji.

  #30634
  Anonymous
  Guest

  Ja też korzystałem z usług D.A.S. ale nawet nie wiedziałem, ze mają w ofercie egzekwowanie odkszodwań z przedmiotów:) Fajnie, polecam jeszcze bardziej!

  #30633
  Anonymous
  Guest

  My załatwialiśmy ostatnio takie odszkodowania kraków. Faktycznie poszło bardzo sprawnie…

  #30642
  Anonymous
  Guest

  teresa28 pisze:

  > My załatwialiśmy ostatnio takie

  > odszkodowanie Faktycznie poszło bardzo sprawnie…

  A jak w innym mieście to też da radę? Tutaj jest firma, która działa na terenie całego kraju http://pco.info.pl

  #30641
  Anonymous
  Guest

  Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z odzyskaniem pieniędzy z odszkodowania i ubezpieczyciele zawsze mi je wypłacali, ale słyszałem o przypadkach, w ktorych osoby mialy z tym problem. Polecam zapoznanie sie z ta strona http://www.oc-online24.pl/ – sa tam informacje odnosnie ubezpieczen.

  #30640
  Anonymous
  Guest

  jeśli istnieje jakiś problem to zawsze nie ma na co czekać tylko od razu trzeba zaczynać współpracę z taką firmą jak odkupimyszkode.pl – oni mają swoich specjalistów w każdej dziedzinie i z pewnością pomogą odzyskać pieniądze, które nam się należą.

  #30639
  Anonymous
  Guest

  Zerknij na stronkę http://www.dochodzenieodszkodowan.pl/

  Są specjalistami w swojej dziedzinie, pomogli już wielu osobom.

  #30638
  Anonymous
  Guest

  http://www.dochodzenieodszkodowan.pl/ to naprawde znana firma, która naprawde zna się na tym co robi.

  Polecam każdemu skorzystanie z ich usług.

  #30637
  Anonymous
  Guest

  Firma znana, no i polecana. A im więcej osób poleca to oznacza, że jest dobrą firmą. Dlatego naprawde warto korzystać z ich usług.

  #30635
  Anonymous
  Guest

  dopłat do odszkodowań udziela także ta firma http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl” class=”bbcode_url”>http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl

  #30636
  Anonymous
  Guest

  Niestety firmy ubezpieczeniowe coraz częściej odmawiają wypłaty odszkodowania, albo też znacznie je zaniżają. Moim zdaniem w takich sytuacjach nie pozostaje nic innego, jak udanie się do prawnika, czy też firmy odzyskującej odszkodowania – są bardzo skuteczne. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań (komunikacyjnych, majątkowych i innych) w woj. opolskim i dolnośląskim oferują m.in. tutaj http://www.pomocni.org.pl/index.php/oferta/odszkodowania – mają w tym doświadczenie.

  #30643
  Anonymous
  Guest

  A dlaczego odmawiają? Bo jeśli wypłacą to oni tracą, a oni zyskują na tym, że żerują na nieświadomości klientów. Ze mną było podobnie kiedyś zgodziłem się na bardzo niskie odszkodowanie (800zł) ale dowiedziałem, się, że są chyba 3 lata, żeby to zakwestionować i faktycznie zleciłem to firmie Solace – http://www.solace.pl/ żeby poprowadziła sprawę bo nie do końca wiedziałem jak się za to zabrać, finalnie udało się wywalczyć blisko 6000 zł (dla mnie) różnicę chyba widać? A praktycznie każde odszkodowanie jest tak zaniżone.

  #30644
  Anonymous
  Guest

  Widzę, że sporo osób miało tak poważne problemy. Sam nie do końca wiedziałem jak poradzić sobie, gdy ubezpieczyciel robił problemy. Też korzystałem z pomocy kancelarii (w moim przypadku była to kancelaria http://kancelariaea.pl/uslugi/) i całe szczęście, że udało się wszystko bezproblemowo i nawet całkiem sprawnie załatwić. Mam nadzieję, że już nie będę miał takich problemów.

  #30645
  Anonymous
  Guest

  Problemy z wypłatą odszkodowania to obecnie norma. Czasami wystarczy się odwołać, ale rzadko kiedy przynosi to jakiś rezultat. Jedynie, co pozostaje, to zgłosić się po pomoc do prawnika. Dość skuteczne są też firmy odzyskujące odszkodowania – dobre opinie słyszałem o Pomocni.org.pl, tu http://pomocni.org.pl/index.php/oferta/odszkodowania można ich sprawdzić, odzyskują m.in. odszkodowania majątkowe, czy powypadkowe.

  #30646
  Anonymous
  Guest

  jeśli nie chcesz czekać na wynik procesu sądowego możesz skorzystać do odkupu odszkodowania

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.