Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #28882

    misstiasmit74

    Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy sama mam przerwać branie tabletek?

    #32171

    Anonymous

    do lekarza ale już!

    #32169

    Anonymous

    to pewnie przez źle dobrane tabletki, sama miałam podobnie niestety,potem ginekolog przepisała mi pigułki vines i było wszystko ok, uregulowały mi się cykle, przestał bolec brzuch, piersi przed okresem,nogi nie drętwiały, no i jestem zabezpieczona a to jest najważniejsze 🙂 🙂

    #32170

    Anonymous

    W takiej sytuacji należy udać się do lekarza. Nikt nie odpowie na pytanie, gdzie leży swoisty problem.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

NAJPOPULARNIEJSZE

NOWOŚCI