Praca w Polsce czy za granicą?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Praca w Polsce czy za granicą?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28697

  Tomek1221

  Witam, pracowałem za granicą, niestety o firmie Marvel zbyt dobrych opinii nie słyszałem, począwszy od mieszkań po wypłaty.

  Jedyną firmą jaką polecam to AP-GRUPA. Pieniadzę zawsze a czas, warunki mieszkalne przyzwoite.

  #31455

  Anonymous

  Ja jednak wole zostać w Polsce 🙂 Jak się dobrze poszuka to można u nas znaleźć świetną pracę. Mi się udało 🙂

  #31454

  Anonymous

  Niestety nie raz zdarzają się sytuacje, gdy mamy trudności ze znalezieniem pracy. Dużo osób decyduje się na poszukiwanie miejsca zatrudnienia za granicą. Miałem podobny problem, ale nie chciałem wyjeżdżać za granicę, więc zwróciłem się o pomoc do Time2Work. Dzięki czemu w szybkim czasie znalazłem nową pracę z dogodnymi warunkami oraz zarobkami 🙂

  #31452

  Anonymous

  Nie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę za dobrą pracą. W Polsce też można dobrze zarabiać, tylko trzeba znaleźć odpowiednią pracę i przede wszystkim mieć wykształcenie. Warto też poczytać poradniki jak znaleźć pracę http://poradnikpracownika.pl/ w wolnej chwili można wejść i poczytać, bo jest tutaj bardzo dużo niezbędnych informacji.

  #31453

  Anonymous

  Wolę zostać w Polsce.

  #31456

  Anonymous

  Osobiscie, jakoś nigdy nie przekonywała mnie praca za granicą.Zdecydowanie wolę pracować w kraju, tym bardziej że wiem , że jak dobrze poszukam to uda mi się znaleźć dobrze płatną pracę. Mogę też skorzystać z pomocy takich agencji jak ta http://www.mostwanted.pl/ , wtedy szukanie pracy jest jeszcze łatwiejsze.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.