Praca w Polsce czy za granicą?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Praca w Polsce czy za granicą?

 • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28697
  Tomek1221
  Guest

  Witam, pracowałem za granicą, niestety o firmie Marvel zbyt dobrych opinii nie słyszałem, począwszy od mieszkań po wypłaty.

  Jedyną firmą jaką polecam to AP-GRUPA. Pieniadzę zawsze a czas, warunki mieszkalne przyzwoite.

  #31455
  Anonymous
  Guest

  Ja jednak wole zostać w Polsce 🙂 Jak się dobrze poszuka to można u nas znaleźć świetną pracę. Mi się udało 🙂

  #31454
  Anonymous
  Guest

  Niestety nie raz zdarzają się sytuacje, gdy mamy trudności ze znalezieniem pracy. Dużo osób decyduje się na poszukiwanie miejsca zatrudnienia za granicą. Miałem podobny problem, ale nie chciałem wyjeżdżać za granicę, więc zwróciłem się o pomoc do Time2Work. Dzięki czemu w szybkim czasie znalazłem nową pracę z dogodnymi warunkami oraz zarobkami 🙂

  #31452
  Anonymous
  Guest

  Nie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę za dobrą pracą. W Polsce też można dobrze zarabiać, tylko trzeba znaleźć odpowiednią pracę i przede wszystkim mieć wykształcenie. Warto też poczytać poradniki jak znaleźć pracę http://poradnikpracownika.pl/ w wolnej chwili można wejść i poczytać, bo jest tutaj bardzo dużo niezbędnych informacji.

  #31453
  Anonymous
  Guest

  Wolę zostać w Polsce.

  #31456
  Anonymous
  Guest

  Osobiscie, jakoś nigdy nie przekonywała mnie praca za granicą.Zdecydowanie wolę pracować w kraju, tym bardziej że wiem , że jak dobrze poszukam to uda mi się znaleźć dobrze płatną pracę. Mogę też skorzystać z pomocy takich agencji jak ta http://www.mostwanted.pl/ , wtedy szukanie pracy jest jeszcze łatwiejsze.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.