PP Profi Credit

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #28429
  Kasyx
  Guest

  Witam,

  szukam opinii o programie partnerskim Profi Credit, czyli pośrednictwie w udzielaniu pożyczek przez wymienioną firmę. Chciałbym zapytać, czy dobrze się sprzedają te pożyczki i czy Waszym zdaniem PP Profi Credit jest dobrym wyborem w branży finansowej.

  Z góry dzięki za opinie.

  #29350
  Anonymous
  Guest

  Prawdę mówiąc nie uczestniczyłem w tym programie partnerskim. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieźle. Może stanowić dobre uzupełnienie oferty pożyczek najpopularniejszych programów finansowych takich jak bankier czy m2m. Jak znajdę czas zapiszę się i podzielę się wrażeniami.

  #29349
  Anonymous
  Guest

  Dołączam się do pytania – czy ktoś ma może doświadczenie z tym programem?

  #29351
  Anonymous
  Guest

  Cześć wszystkim, w związku z tym, że brakuje tutaj informacji o programie partnerskim Profi Creditu to wrzucam trochę informacji oraz link do rejestracji:

  Profi Credit – druga co do wielkości firma pożyczkowa, pozabankowa w Polsce.

  Internetowy Program Partnerski PROFI CREDIT Polska S. A. to:

  • pewny partner biznesowy

  • pewność wypłat

  • wsparcie techniczne i merytoryczne

  • 2% prowizji od udzielonych pożyczek brutto (kwoty, którą klient ma do oddania)

  • konkursy premiowe dla najlepszych

  Jakiś czas temu sam zacząłem z Nimi współpracować i jest OK.

  Ktoś już z Nimi współpracuje?

  #29352
  Anonymous
  Guest

  Należę do programu partnerskiego Profi Credit i z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że jest to rzetelna firma a wypłaty otrzymuję terminowo.

  Dzięki pieniążkom zarobionym w tym programie mogłam zrobić remont całego domu i powymieniać dużo rzeczy. Jest to dobra alternatywa dla kobiet w ciązy lub dla młodych. Mam dzieki nim drugą pensję i napewno dalej będę w nim działać.

  #29353
  Anonymous
  Guest

  W programie partnerskim Profi Credit nie ma zadnych limitów wypłaty kasy wiec wyplacasz kiedy chcesz, czesto sie zdaza że akurat na weekend w piatek potrzebujesz jakiejkolwiek kasy wiec sobie wyplacasz z PP i juz masz.

  #29354
  Anonymous
  Guest

  W Profi Credit wypłacają 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem i nie masz limitów wypłaty kasy z twojego programu wiec ida na rękę. Ogólnie warunki dobre, ja sobie chwalę, łatwo sie przekonuje ludzi do tej firmy bo jest dość znana, oddziały stacjonarne maja chyba w kazdym wiekszym miescie w Polsce.

  #29355
  Anonymous
  Guest

  sporo osób jest w programie partnerskim profi credit bo maja chyba ze wszystkich najnormalniejsze warunki, takie logiczne, dla ludzi, przejrzyste wszystko jest. Dostajesz 60zl za spisany wniosek i wypłata w każdej chwili, bez progów, wiec nie trzeba czekać na kase.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.