Pożyczka dla studenta

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Pożyczka dla studenta

 • This topic contains 11 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year ago.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #28863

  marykas

  Witam potrzebuję pilnie pożyczki, jestem studentką i pracuję dorywczo..niestety nie starcza mi na wszystko. Jaka firma pożyczkowa udzieli mi pożyczki?

  #32141

  Anonymous

  dużo jest porównywarek pożyczkowych z nich warto skorzystać

  #32142

  Anonymous

  Jaka kwota, na jaki okres czasu, czy dochody są udokumentowane – to podstawowe dane które musisz podać jeśli oczekujesz wskazania konkretnego produktu.

  #32143

  Anonymous

  Student to osoba pełnoletnia więc żadnego problemu ze wzięciem pożyczki nie powinno być. Dobre warunki maja w Extra Portfel. Zajrzyjcie sobie na ich stronkę i zróbcie symulację – zobaczycie, że warunki mają naprawdę niczego sobie.

  #32144

  Anonymous

  To może być trudne. Może karta kredytowa? Kredyt odnawialny?

  #32150

  Anonymous

  Widze tutaj dwa rozwiązania: kredyt studencki na uczelni, nie wiem czy wszystkie dają taką możliwość ale napewno te większe tak. A drugie to wzięcie kredytu przez kogoś innego na siebie ale to musi być ktoś do kogo ty masz zaufanie i kto ma zaufanie do ciebie i zgodzi sie żebyś ty spłacała kredyt który jest wzięty na niego. Może rodzice mogliby ci pomóc w ten spośób albo ktoś inny z rodziny

  #32151

  Anonymous

  Jesli chodzi o takie pożyczki to polecam Lendon. Pierwsza pożyczka do 2500 zł jest bez oprocentowania. Kolejne są już z bardzo niskim ,mnie parę razy uratowali z dna finansowego. Polecam przejrzeć ich ofertę na https://www.lendon.pl/

  #32149

  Anonymous

  Jeżeli koniecznie musisz skorzystać z takiej pożyczki to sprawdzaj dobre porównywarki, przynajmniej jest wtedy pewność, że te firmy działają legalnie a nie wyciągają dane. Ja korzystam zazwyczaj z tej comperia.pl/szybkie_pozyczki

  #32145

  Anonymous

  Niewątpliwie dość interesujące oferty są również tu http://www.lowcakredytow.pl 🙂 Wydaje mi się, że jest to dość dobre rozwiązanie, bo można sobie bezpośrednio porównać różne propozycje 🙂

  #32146

  Anonymous

  Jeśli nie starcza ci na wszystko to może też nie starczyć na raty. Idź lepiej do banku Raiffeisen i weź pożyczkę nieoprocentowaną. Wystarczy dowód i spłacać można przez 2 lata. Bank pobiera tylko prowizje w wysokości 2,99% od pożyczonej sumy.

  #32148

  Anonymous

  Podbijając wątek – nie ma co się martwić, że nie dostaniesz pożyczki, teraz praktycznie każda firma ci jej udzieli. Skoro dają nawet 18-latkom, to co ty masz się martwić? Ja jako student bez problemu dostawałem pożyczki, potem różnie bywało ze spłacaniem, ale ogólnie rozwiązanie daje radę. Jak nie wiesz z której pożyczki skorzystać to znajdź jakąś dobrą porównywarkę pożyczek – w stylu gdzie za ile i na jakich warunkach, to jest spoko rozwiązanie.

  #32147

  Anonymous

  Możesz skorzystać z zestawienia firm pożyczkowych, które udzielają takiej pomocy dla ludzi od 18 roku życia, więc na pewno się nadasz, w zestawieniach wiele chwilówek jest darmowych.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.