Pożyczka bez weryfikacji

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Pożyczka bez weryfikacji

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28937
  kamil_borzecki
  Guest

  Dzień dobry,

  chciałbym wszystkim serdecznie polecić pewien portal. Gromadzi on wszystkie dostępne oferty w jednym miejscu, dzięki czemu bardzo łatwo jest znaleźć odpowiadającą państwu pożyczkę. Co więcej, posiada on nie tylko oferty banków, ale i firm pozabankowych, dlatego wybór jest naprawdę duży.

  Największą zaletą tego portalu jest to, że wiele ofert na nim widniejących nie wymaga weryfikacji, więc pożyczkę może dostać praktycznie każdy.

  http://www.pozyczka-bez-weryfikacji.pl/konta-osobiste.html

  Polecam serdecznie, pozdrawiam i życzę powodzenia,

  Kamil Borzęcki

  #32259
  Anonymous
  Guest

  Warto sobie sprawdzić ranking kredytów gotówkowych na http://ekredyt24.com.pl/ranking-kredytow-gotowkowych, mają też tutaj porównane hipoteki i pewnie za jakiś czas będę z takiego finansowania zmuszony skorzystać.

  #32258
  Anonymous
  Guest

  Ja tam wolę szukać indywidualnie na stronach banków. Właśnie znalazłem w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy bez odsetek. koszt kredytu to prowizja banku która zależy od ilości rat.

  #32260
  Anonymous
  Guest

  Takie szukanie indywidualne nie jest złe, ale traci się sporo czasu. Moim zdaniem lepiej zajrzeć do jakiejś porównywarki, np. https://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe Dzięki temu oszczędza się i czas i pieniądze bo ma się oferty różnych banków w jednym miejscu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.