Pozycjonowanie sklepu z herbatą

News Forums Programy partnerskie Pozycjonowanie, optymalizacja Pozycjonowanie sklepu z herbatą

 • This topic has 14 replies, 2 voices, and was last updated 1 year ago by Ivan.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • #28739
  pergon
  Guest

  Lepiej jest zwrócić się w stronę bezpieczniejszych domen. Jednak mnie najbardziej przekonują polskie portale istniejące na rynku od dawna takie jak dhosting, szczególnie, że daje on możliwość administrowania szerokim wachlarzem dostępnych modułów w autorskim panelu administracyjnym. Zdecydowanie wolę skorzystać z usług kogoś tak sprawdzonego, niż eksperymentować i ryzykować utratę pieniędzy i wizerunku.

  #31614
  Anonymous
  Guest

  A jakie masz konkretne oczekiwania?

  #31613
  Anonymous
  Guest

  Poczytaj w internecie o pozycjonowaniu. Jeżeli Twoim celem jest promocja jakiegoś konkretnego produktu, to sprawa jest dużo łatwiejsza – taka fraza jest konkurencyjna.

  #31615
  Anonymous
  Guest

  jak masz sklep to ja proponuje pozycjonować sie na tzw długi ogon czyli long tail – poczytaj o tym w sieci. Ja sam prowadze bloga http://finansenapoziomie.blogspot.com tematyka finansowa, zapraszam

  #31612
  Anonymous
  Guest

  Tak jak Ci radzą, ogólne frazy można wypozycjonować dużo prościej. Fajnie jakbyś się zorientował ogólnie w tematyce pozycjonowania. Jest teraz sporo artykułów. a nawet google robi zajęcia online z tej tematyki.

  gwintowniki ręczne metryczne

  #31611
  Anonymous
  Guest

  A co myślisz o pozycjonowaniu dzięki http://www.artefakt.pl ?

  Mają 10 lat doświadczenia, wysokie i stabilne pozycję, znają się na tym co robią.

  Myślę, że oni zrobili to za Ciebie najlepiej.

  #31610
  Anonymous
  Guest

  No niby spoko firma, też dużo dobrego o nich słyszałem, zajmują się długo no i trzymają się na rynku, więc wiadomo że znają się na rzeczy.

  #31609
  Anonymous
  Guest

  Ale pozycjonowanie sklepu z herbatą?

  Ja o takim czymś pierwsze słysze.

  Aczkolwiek może to jakiś dobry pomysł.

  #31608
  Anonymous
  Guest

  No a dlaczego nie? Wszystko teraz pozycjonują, więc co z tego że jest to sklep z herbatą.

  #31606
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że najlepiej będzie jeśli skonsultujesz takie działania z firmą zajmującą się marketingiem w sieci. Poczytaj również trochę o pozycjonowaniu long tail. Takie działania pozwolą Ci pozycjonować i zbierać wyższe miejsca w wyszukiwarce na nazwy produktów, które również są wyszukiwane.

  #31605
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że działania musisz skupić wokół szerokich fraz. Ostatnio jak szukałam konkretnych produktów malarskich wpadłam na sklep Indygo24, dzięki czemu od razu zakupiłam wybrane przeze mnie produkty. Myślę, że przy pozycjonowaniu szerokim zwiększysz szybko sprzedaż.

  #31607
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że powinieneś skupić się na google adwords i porównywarkach cenowych. Pozycjonowanie może trwać długo i być ryzykowne. Myślę ,że handel w internecie jest obecnie dużo cięższy niż kiedyś.

  #31603
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam sie z Buffetem. Pozycjonowanie nie jest drogą formą marketingu w porównaniu do innych form, ale nie przynosi od razu efektów w postaci większych zysków ze sprzedaży, bo jest to czasochłonny proces. Z tego też powodu nie należy ograniczać się tylko do pozycjonowania. Ja odkąd przeczytałem informacje z tej strony http://feedink.com/pl/shopping-ads-launched-for-google-images-search/ , które dotyczą zmian w reklamach Shopping Ads , zleciłem utworzenie pliku produktowego i zacząłem inwestować właśnie w te reklamy, które już teraz dają mi spore zyski, a minęły niecałe 2 miesiące od momentu, w którym założyłem pierwszą kampanie reklamową.

  #31604
  Anonymous
  Guest

  Google Adwords nie zawsze działa skutecznie i jest całkiem kosztowne, więc decydując się na skorzystanie z takiego rozwiązania należy mieć dość konkretne oszczędności.

  #32337
  Ivan
  Participant

  W Krakowie jest agencja iPapus Agency, mają bardzo fajne ceny i też specjalizują się na pozycjonowaniu stron www w Google.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.