Porównywarka lokat

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Porównywarka lokat

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28444
  aneczka69
  Guest

  Aby mieć pewność co do trafności inwestycji w lokaty polecam strony z porównaniem ofert.

  #29471
  Anonymous
  Guest

  Ja korzystam porównywarki internetowej i również jestem bardzo zadowolona

  #29470
  Anonymous
  Guest

  Banki w swoich ofertach podają oprocentowanie w skali roku. Aby wyliczyć rzeczywisty zysk w okresie trwania lokaty, należy odnieść oprocentowanie proporcjonalnie do tego okresu. Aby porównać opłacalność lokat, należy brać pod uwagę wszystkie czynniki. Zdarza się, że po uwzględnieniu kapitalizacji i naliczeniu podatku lokata o wyższym oprocentowaniu nominalnym może okazać się mniej zyskowna niż pozornie mniej atrakcyjna oferta.

  #29473
  Anonymous
  Guest

  Lokata to dobra inwestycja na przyszłość. Na pewno zapewnia ona nam jakieś zabezpieczenie. Ale trzeba myśleć o naszej emeryturze. Nie można jej zostawić tylko ZUS – owi, ale trzeba się o nią samemu zatroszczyć. Lokata może nas wspomagać, ale nie może być zabezpieczeniem lat emerytalnych. Proponuje otworzyć sobie indywidualne konto emerytalne (IKE). Dzięki niemu wiem, że mam jakieś zaplecze i to dość mocne i stabilne na przyszłość. Swoje IKE mam założone na https://www.leggmason.pl/pl/emerytura chociaż to nie znaczy, że i wy macie tam je zakładać. Pomyślcie tylko o tym. Warto zatroszczyć się o swoja przyszłość już teraz.

  #29472
  Anonymous
  Guest

  Zapraszam do zestawienia lokat, w szczególności polecam ranking lokat bez konta, w którym prezentujemy zwykle do 20 lokat bankowych, do uruchomienia których nie musisz zakładać konta ani korzystać z innych produktów bankowych.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.