poradnik pracownika

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy poradnik pracownika

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28629
  kazia49
  Guest

  Poradnik dla pracownika http://poradnikpracownika.pl/ przeczytacie tutaj bardzo ciekawe artykuły, które z pewnością was zainteresują. Nawet znajdą się tu porady dla osób szukających pracy.

  #30987
  Anonymous
  Guest

  Poradniki dla pracownika? Ale jak przetrwać w pracy czy co 😀

  #30986
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej si popytać o takie porady starych pracowników. Oni najlepiej wiedzą co i jak w ich firmie. Jak tak zrobiłem. Była np taka jedna sytuacja, że miałem jakieś papiery wysłać i już chciałem dzwonić po dobrze mi znaną firmę kurierska, a tu kolega mi mówi, że kiedyś na nią się nacięli i kierownik źle patrzy na paczki od nich. Podał mi https://www.globkurier.pl/ z której usług korzysta i wie, że jak na razie oni ich nie zawiedli. Choć ja uważam, że powinni z jedną firmą nawiązać współpracę a nie, że każdy martwi się o siebie i dzwoni gdzie może.

  #30988
  Anonymous
  Guest

  Taki poradnik pracownika to świetna rzecz. Ja trafiłam na świetny blog Mos Wanted!. Jest tam mnóstwo artykułów dotyczących pracy. Jeśli np chcielibyście się dowiedziec jak napisać dobre CV albo czego nie robić na rozmowie rekrutacyjnej to zerknijcie na bloga. Artykuły sa ciekawe i przystępne, napisane prostym, zrozumiałym językiem. Ja korzystałam z tych treści przy pisaniu CV.

  #30989
  Anonymous
  Guest

  Według mnie to jest temat dla zawodowców… Ewidentnie…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.