Polskie Centrum Odszkodowań – pomoc prawna, darmowa analiza sprawy

News Forums Produkty finansowe Doradcy finansowi prawni Polskie Centrum Odszkodowań – pomoc prawna, darmowa analiza sprawy

 • This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 2 years ago.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28738

  OdszkodowaniaPCO

  Polskie Centrum Odszkodowań wspiera osoby poszkodowane w wyniku wypadków lub innych zdarzeń.

  Zapewniamy fachową obsługę i wsparcie Klientem z całego kraju.

  Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy własna kancelarię radców prawnych. Zapewnia to możliwość prowadzenia spraw w sądzie.

  Sprawy o odszkodowanie prowadzimy kompleksowo.

  Sprawdź na http://pco.info.pl

  Wyślij wiadomość lub zadzwoń 22 659 33 43

  Dochodzimy pełnego odszkodowania, badamy sprawę pod kątem wszelkich możliwych roszczeń i nie dążymy do zawarcia szybkich, łatwych ugód. Zapewniamy obsługę również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego lub adwokata.

  Podejmujemy się także prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nasza pomoc przynosi efekty.

  Jesteśmy jednymi z czołowych specjalistów w zakresie uzyskiwania odszkodowań. Gwarantujemy naszym Klientom załatwianie ich spraw bez pośredników, ukrytych opłat czy potrąceń. Nasi pracownicy zajmują się szerokim wachlarzem wniosków roszczeniowych, od wniosków w sprawie zaniedbań w miejscu pracy, po wypadki drogowe i wnioski składane przeciwko urzędom, które przygotowywane są tak, by zapewnić realizację Twoich roszczeń.

  #31601

  Anonymous

  A jak została naruszona nasza własnosć? Chyba też można się z tym zgłosić do kancelarii i walczyć o odszkodowanie prawda?

  #31600

  Anonymous

  Ja byłem w firmie która oferuje dochodzenie odszkodowania z oc i powiem wam że pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Szybko załatwili sprawę na moją korzyść.

  #31602

  Anonymous

  teresa28 wrote:


  A jak została naruszona nasza własnosć? Chyba też można się z tym zgłosić do kancelarii i walczyć o odszkodowanie prawda?


  Jak najbardziej. Będzie to inna podstawa prawna, ale w takich sytuacjach również można dochodzić odszkodowania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.