Polecaj domy i zarabiaj duże pieniądze!

News Forums Programy partnerskie DODAJ pozostałe programy partnerskie Polecaj domy i zarabiaj duże pieniądze!

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #28575
  bonuspp
  Guest

  [img]http://pp.bonusdombud.pl/logo.png[/img]

  BonusDomBud jest firmą budującą domy w technologii szkieletowej. Działamy na terenie całego kraju. Domy te są z roku na rok coraz bardziej popularne. Koszty budowy są mniejsze, cechują się energooszczędnością oraz szybkim montażem.

  Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy program partnerski w tej branży. Dołączyć może każdy. Polecaj nasze domy i zyskaj 1% z całej transakcji. Średnio minimalna kwota budowy domu szkieletowego to 160000 zł, więc zysk wynosi 1600 zł. Ekstra pensja zupełnie za darmo. Wystarczy, że umieścisz nasz link lub baner na swojej stronie internetowej. Klient, który wyśle do nas zapytanie poprzez formularz jest automatycznie przypisany do partnera. Jeżeli nastąpi podpisanie umowy, to w ciągu 14 dni wypłacamy prowizję.

  Nie musisz nawet mieć strony internetowej. Gdy zarejestrujesz się na pp.bonusdombud.pl otrzymasz link, który możesz wysłać pocztą elektroniczną, zamieścić na facebooku lub innym portalu społecznościowym. Każdy nasz partner ma dostęp do statystyk kliknięć swojego linku, a także do informacji o ilości zapytań poprzez formularz i stanie każdego zapytania.

  Jeżeli klient skontaktuje się z nami w inny sposób, np. poprzez tel na facebooku, a jest polecony przez partnera, nawet słownie i nas o tym poinformuje, to administrator programu partnerskiego może ręcznie dodać takie polecenie do systemu. W takiej sytuacji prosimy o maila. Dbamy o naszych partnerów i każde polecenie zostanie rozliczone prawidłowo.

  Bardzo zależy nam na tej formie współpracy, więc mamy zamiar dodatkowo przeprowadzać cyklicznie konkursy na najlepszego partnera. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody: telefony, laptopy. O wszystkim będziemy informowali na bieżąco na Facebooku.

  Polecaj nas swoim znajomym i odbierz 1% bonus z kwoty ich umowy.

  Jeżeli pracujesz w branży, która pozwala Ci dotrzeć do wielu potencjalnych klientów, to możesz zarabiać na prawdę duże pieniądze.

  Zapraszamy do rejestracji: http://pp.bonusdombud.pl

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.