Podatki za granicą

 • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #28598
  farrownfarrow
  Guest

  Czy wiecie, że zakładając spółkę za granicą kwota wolna od podatku może wynosić do 10 tysięcy funtów w skali rocznej w Wielkiej Brytanii.

  Dla polskiego przedsiębiorcy jest to bardzo atrakcyjna opcja. Więcej szczegółów tutaj – http://financialrepublic.co.uk/

  #30867
  Anonymous
  Guest

  Zakładając firmę za granicą warto zatroszczyć się o znajomość przepisów panujących w danym kraju. Każdy rynek posiada unikalną specyfikę, dlatego zarówno procedury, terminy, języki, jak i koszty oraz wymogi mogą się znacznie różnić – nie tylko w zależności od kraju, ale również od region. Polecam usługi sekretarsko-korporacyjne firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/company-formation/” class=”bbcode_url”>https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/company-formation/ TMF Group, zatrudnia ponad 6.500 specjalistów w ponad 80 krajach, jest największym na świecie ekspertem w zakresie tworzenia firm.

  #30868
  Anonymous
  Guest

  A czy wiecie może jak wygląda kwestia zwrotu podatku z Niemiec? Czy np. warto skorzystać z tego typu usług https://www.tax-pol.pl/ ? Z góry wielkie dzięki a wszelkie porady w tym obszarze tematycznym 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.