Platforma dla firm

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28520
  remedia
  Guest

  ING oferuje nam pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, w tym od strony logistyki. W tym celu uruchomiona została platforma handlowa dla firm. Można tam zapoznać się z różnymi ofertami usług finansowych jakie są oferowane przez firmy które zamieszczają tam swoją ofertę. W ten sposób powstał nowy portal służący małym i średnim firmom.

  #30081
  Anonymous
  Guest

  Chcę się wybrać na właśnie takie szkolenie, ale najpierw zdecydowanie muszę podszkolić angielski dlatego od 2 tygodni chodzę już na zajęcia i mam nadzieję, że język przyswoję jak najszybciej 🙂

  #30084
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że najbardziej efektywne są szkolenia w małych grupach, sam na takim byłem i zachęcam do przetestowania.

  #30083
  Anonymous
  Guest

  Widzę ze takich platform jest coraz więcej, co wyraźnie wskazuje na to że marketing afilacyjny zyskuje w polsce na znaczeniu. Osobiście rozważam nawiązanie współpracy z https://www.salesmedia.pl/ bo mają bardzo przejrzyste i atrakcyjne warunki, czy ktoś z was korzystał już może z usług tej firmy i mógłby podzielić sie ze mną swoim doświadczeniem i opinią? Bedą wyjątkowo wdzięczna, bo każda taka informacja ma dla mnie ogromne znaczenie.

  #30082
  Anonymous
  Guest

  Wiele osób z http://internetoweforum.pl/” class=”bbcode_url”>http://internetoweforum.pl/ było na szkoleniach organizowanych w nieco mniejszych grupach i wydaje mi się, że taka forma szkoleń jest jednak najskuteczniejsza.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.