Pisanie opisów do pozycjonowania stron

 • This topic contains 12 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 4 years ago.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #28442

  tomek

  Pozycjonowanie stron w internecie, ostatnio bardzo popularny sposób zarabiania w sieci. Większość osób od razu zniechęca się do tej metody pracy argumentując, że nie mają doświadczenia informatycznego oraz wiedzy w tym zakresie. Pozycjonowanie jest jednak bardzo złożoną czynnością a jednym z jej kluczowych elementów jest pisanie unikalnych opisów. Dobrze sporządzone opisy o zróżnicowanej treści przyczyniają się do wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach.

  Można właśnie wyspecjalizować się w sporządzaniu tego typu tekstów lub artykułów. Jest to dość żmudne zajęcie po pierwsze musimy przeanalizować tematykę strony następnie utworzyć logiczne, poprawne stylistycznie opisy następnie powielać je zachowując ich unikalność za pomocą zmiany kolejności zdań stosowania synonimów itd.

  Swoje usługi w formie na przykład umowy o dzieło możemy bezpośrednio zaproponować firmom zajmującym się pozycjonowaniem, ogłosić na allegro lub innych portalach ogłoszeniowych.

  #29451

  Anonymous

  Tylko trzeba uważać bo jak się głupot napisze, nieprawdę albo coś niezgodnego z polityką firmy, dla której wykonujemy zlecenie to mogą nas pozwać o ogromne odszkodowanie… już raz widziałem taki przypadek 🙂

  #29453

  Anonymous

  A potem trudno już po takim upadku odzyskac dobrą reputacje.

  #29452

  Anonymous

  ale to może być dobry sposób na zarobienie paru dodatkowych groszy.

  #29449

  Anonymous

  Uważam, że jest to rewelacyjny sposób na zarobienie kilkuset złotych miesięcznie. Początkowo oferowałem pisanie artykułów i sprzedawałem tego typu usługi na allegro teraz korzystam ze specjalnego serwisu. Polecam giełdę tekstów, na której wystawiamy na sprzedaż napisane przez siebie teksty. Artykuły poddawane są weryfikacji przez właścicieli serwisu co wyklucza nielegalne kopiowanie oraz niską wartość merytoryczną. Jeśli jesteśmy specjalistami w jakiejś dziedzinie i napiszemy artykuł na około 2000 znaków czyli jedną stronę możemy sprzedać go za kilkadziesiąt złotych.

  #29450

  Anonymous

  Trzeba też wiedzieć, gdzie co linkować – nie będziesz np. reklamować firmy, która sprzedaje pojemniki do segregacji zewnętrznej na takim forum jak to, tylko na forum specjalistycznym.

  #29458

  Anonymous

  Ty jednak to robisz podpinając link do firmy która sprzedaje takie pojemniki :]

  #29457

  Anonymous

  Bardzo długa praca przede wszystkim, nie każdy poradzi sobie ze stworzeniem tekstów na każdy temat.

  #29455

  Anonymous

  Edmund – mistrz marketingu krzykliwego!

  #29454

  Anonymous

  Teksty są różne, nie każdy napisze tekst ekspercki, ale każdy jest w stanie napisać coś, co przyda się innym. O to głównie chodzi. Teksty eksperckie są droższe i wymagają większego nakładu pracy.

  #29456

  Anonymous

  widziałam masę takich tekstów, jakośc jest powalająca….

  #29459

  Anonymous

  Większość to pewnie gotowe szablony, dopasowywane jedynie do tematyki strony…

  #29460

  Anonymous

  Trzeba zwracać uwagę an teksty, które się dostaje by nie wpaść w bana od G.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.