Pieniądze na nowy biznes

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Pieniądze na nowy biznes

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • #28632
  Grzegorz92
  Guest

  Witam, mam pytanie czy opłaca się brać kredyt pozabankowy, przy starcie firmy, możecie coś polecić? To trochę nie pewne, wiem, ale nie widzę innego wyjścia ;/ Z góry dzięki za pomoc.

  #31023
  Anonymous
  Guest

  Generalnie nie jestem zwolennikiem takich pożyczek… lepiej, moim zdaniem udać się do banku po pewny kredyt. Ale jeśli już potrzebujesz, to poszukaj ogłoszeń sprawdzonych firm.

  #31024
  Anonymous
  Guest

  Grzegorz92 wrote:

  Witam, mam pytanie czy opłaca się brać kredyt pozabankowy, przy starcie firmy, możecie coś polecić? To trochę nie pewne, wiem, ale nie widzę innego wyjścia ;/ Z góry dzięki za pomoc.

  Moim zdaniem nie opłąca się.Takie kredyty mają bardzo wysokie oprocentowanie.Myslisz,ze warto jest obciążać się na początku swojego biznesu? Skoro nie wiesz na pewno czy wypali?

  Lepiej postaraj się o dotację w urzędzie pracy. Nadal jest mozliwosć postarania się o pieniadze. I to całkiem spore pieniądze.

  Ewentualnie dopytaj się jeszcze na tym forum może doradzą Ci co robić w Twojej sytuacji.

  http://www.forum-kredytowe.pl

  #31026
  Anonymous
  Guest

  Przecież pożyczki krótkoterminowe nadają się jedynie na ekstremalnie trudne sytuacje życiowe a nie na rozkręcanie biznesu!

  #31027
  Anonymous
  Guest

  Nie wszystkie pożyczki pozabankowe są obwarowane wysokim oprocentowaniem. Często można trafić również na promocję dla początkujący klientów i niejednokrotnie takie ukłony w kierunku klienta są dużo bardziej opłacalne od skorzystania z usług bankowych. Sprawdź proszę http://www.concash.pl serwis udzielający pożyczki przez Internet. Concash cechuje udzielanie szybkich pożyczek pozabankowych bez BIK. Dodatkowo firma działa już od wielu lat na polskim rynku, stąd mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani, wyrobili sobie pewną już markę 😉

  #31028
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam się z użytkownikiem wyżej. W firmie Concash można dostać bardzo rozsądną ofertę. Potrzebowałem 50 tyś i po 2 dniach odezwał się inwestor z propozycją oprocentowania 7% 😉

  #31025
  Anonymous
  Guest

  Może warto skorzystać z innych pomocy? Możesz dostać różne dofinansowania z Unii, z tego co się orientuje to z Urzędu Pracy również. Polecam także franczyze http://rabat-detal.pl/. Jest to bardzo dobry sposób na swój biznes jeżeli nie masz aż tak dużo środków finansowych. Franczyzodawca bardzo pomaga szczególnie na starcie, ale później oczywiście też 😉

  #31029
  Anonymous
  Guest

  Kredyt to jedno ale może faktycznie warto też, jak doradza danielamt77, pomyśleć o innych źródłach funduszy na rozpoczęcie działalności. Fundusze unijne to jedna z opcji. Ciężko określić Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania ze środków unijnych – nic nie wspominasz o rodzaju działalności czy własnych uwarunkowaniach finansowych ale wejdź może na http://inservices.pl/oferta/dotacje-unijne/. Ich konsultant od dotacji unijnych określi, na co możesz liczyć.

  #31030
  Anonymous
  Guest

  Mi we wszystkich formalnościach pomogła firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ Istotnym źródłem, z którego można pozyskać dotacje unijne na rozwój firmy, w tym zwłaszcza dotacje unijne na innowacje jest Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (PO IR) finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jego kluczową rolą jest wsparcie zwiększania nakładów przedsiębiorstw na B+R i poprawa warunków prowadzenia przez nie działalności badawczo-rozwojowej, a także wspieranie wdrożeń wyników prac B+R w działalności gospodarczej. Szczególną grupą przedsiębiorstw wspieraną przez dotacje unijne są małe i średnie firmy, które w odróżnieniu od firm dużych mają więcej możliwości dofinansowania. Przede wszystkim to wyłącznie małe i średnie firmy mogą pozyskać dotacje unijne na projekty inwestycyjne, w tym związane z wdrażaniem wyników prac B+R do działalności gospodarczej. Warto podkreślić, że dotacje unijne dla małych firm stanowią szczególne wyzwanie. Często nie posiadają one w swoich strukturach osób lub zespołów wyspecjalizowanych w pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy unijnych.

  #31031
  Anonymous
  Guest

  Dzieki wszystkim za propozycje. A wiecie moze cos wiecej na temat pozyczek od inwestorow prywatnych? Potrzebuje duzego zastrzyku gotowki na otwarcie swojego biznesu dlatego tez szukam jak najwiekszej ilosc mozliwosci. Firma bedzie zajowala sie wypozyczaniem sprzetu ciezkiego – cos w podobie do https://www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa Mam nadzieje na duza liczbe zlecen gdyz w mojej okolicy ma byc budowane kilka wiekszych osiedli. Ma ktos z was doswiadczenie w prowdzeniu takiego biznesu? Wydaje mi sie byc dobra nisza poniewaz w promonieu ponad 50km od mojego miejsca zamieszkania nie ma praktycznie konkurencji. Bede wdzieczy za sprawdzone rady. Pozdrawiam

  #31037
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli już mowa o pożyczkach, to warto wybrać sprawdzoną ofertę. Ja sama nigdy nie wybrałabym oferty, której nie znam. Grunt to rozeznać się w ofertach i wybrać tą najlepszą, dobrze gdyby była także z polecenia. Natomiast od siebie mogę zaproponować wam Kredyt123 – długoletnie doświadczenie, same pozytywne opinie w sieci a ponadto niskie oprocentowanie.

  #31036
  Anonymous
  Guest

  Dla mnie branie chwilówek na jakikolwiek cel jest ryzykowne. Często trzeba je spłacić w krótkim terminie, albo mają bardzo wysokie oprocentowanie. Nie jest to rozsądne rozwiązanie i można się nabawić tylko problemów

  #31033
  Anonymous
  Guest

  Warto w inny sposób szukać pieniędzy na biznes niż pożyczkami. Są przecież dofinansowania.

  #31032
  Anonymous
  Guest

  Witaj, parabanki to niepewny grunt, lepiej skorzystać z oferty Banku. Dla rozpoczynających działalność fajne jest Konto Ekostarter w BOŚ gdzie przez pierwsze 18 miesięcy masz 0zł opłat za prawie wszystko. A co do finansowania mają teraz fajną pożyczkę na atrakcyjnych warunkach, Odlotowa pożyczka się nazywa, https://www.bosbank.pl/klienci-indywidualni/finansowanie-twoich-marzen/pozyczki/pozyczki/odlotowa-pozyczka. pozdrawiam.

  #31034
  Anonymous
  Guest

  Pieniądze na otwarcie biznesu można pozyskać w różny sposób, zazwyczaj wybierane są kredyty. Przy kredytach trzeba być rozsądnym i zwracać uwagę na dodatkowe koszta.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.