Pętla zadłużenia

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Pętla zadłużenia

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28865
  ewsreek8
  Guest

  Witam, piszę tutaj ponieważ potrzebuję porady jak mogę pomóc mojej siostrze. Ostatnio u niej byłam i zauważyłam list z firmy windykacyjnej. Okazało się, że siostra ma długi, mimo że całkiem sporo zarabia. Skąd może je mieć? Jak mogę jej pomóc? Martwię się o nią i boję się, że się wpakowała w jakieś kłopoty…

  #32152
  Anonymous
  Guest

  To jest bardzo ciężki temat, jednym ze sposobów uporządkowania finansów jest konsolidacja, czyli połączenie wszystkich zobowiązań w jeden kredyt, możesz poczytać o tym tutaj:

  http://kredyty-konsolidacyjne.najlepszeporownanie.pl/

  Jednocześnie trzeba ograniczyć zbędne wydatki i wprowadzić dyscyplinę finansową ( najlepiej zapisywać wszystkie wydatki w miesiącu )

  Pozdrawiam

  #32153
  Anonymous
  Guest

  W długi można popaść bardzo łatwo ale dotyczy to raczej przedsiębiorców (wysokie ryzyko związane z prowadzeniem firmy).

  #32154
  Anonymous
  Guest

  A siostra już wie, że Ty wiesz o jej problemach? Jeśli nie to chyba na początek warto jej o tym powiedzieć. Myślę, że wsparcie może jej się przydać. Może uda Ci się jej pomóc ułożyć jakiś plan wydatków? Mogą Ci się przydać poradniki z tej strony https://pl.kruk.eu/ – polecam! Moim zdaniem dobrym pomysłem na dodatkowe pieniądze jest też sprzedaż niepotrzebnych rzeczy, w piwnicach można nie raz znaleźć skarby.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.