Opcje binarne

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28546

  MCL

  Witam,

  Jestem tu nowy i ciekawy czy ktoś z tego forum inwestuje w opcje binarne? 😉

  #30351

  Anonymous

  Próbowałam swoich sił przez kilka miesięcy, ale teraz chyba bardziej stawiam na skup złota w warszawie. Taka sztabka to chyba najbezpieczniejsza lokata prawda?

  #30352

  Anonymous

  Te opcje binarne są ryzykowne. Najważniejsze jest to, aby uzyskać wystarczającą wiedzę i znaleźć dobrą strategię. Mam znajomego, który sprawia, że pieniądze z nim jednak.

  Dobrego dnia!

  #30353

  Anonymous

  Owszem są ryzykowne ale bez przesady, trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić aby nasz portfel na tym zbyt nie ucierpiał. wiadomo, że tutaj liczy się strategia i odrobina szczęścia przy obstawianiu, jednak jak się powiedzie to zyski są naprawdę wspaniałe i wiele razy już takie handlowanie mi się zwróciło 🙂 wśród moich znajomych jeśli chodzi o opcje binarne opinie są raczej pozytywne, nikt nie narzeka.

  #30358

  Anonymous

  Na pewno strategia przy opcjach binarnych jest bardzo ważna, jednak dla mnie odczytywanie sygnałów, to już totalna czarna magia. Poza tym nie do końca wiedziałbym jakiego tutaj wybrać brokera i choć jednak stracić można zdecydowanie mniej niż na rynku Forex, to sam zdecydowanie wolałabym jakąś bezpieczniejszą metodę inwestowania. Może coś z gruntami, póki nie wprowadzono jeszcze ustawy związanej z ich odralnianiem. Co o tym sądzicie?

  #30354

  Anonymous

  Na inwestowaniu w opcje binarne trzeba się znać, więc wcześniej lepiej warto się wyedukować na podstawie książek.

  #30355

  Anonymous

  Opcje binarne to opcja inwestowania dla najbardziej wytrawnych inwestorów lub spekulantów.Konkretna lektura i praktyka powinny dużo tu pomóc.

  #30356

  Anonymous

  Pracuję w księgowości i widzę, że te opcje binarne to mało znany sposób inwestowania w Polsce. Jest on generalnie mało opisany w literaturze.

  #30357

  Anonymous

  Jeżeli chodzi o opcje binarne, to żywa dyskusja toczy się na http://dyskusja.com.pl/” class=”bbcode_url”>http://dyskusja.com.pl/

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.