odzyskanie pieniędzy

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania odzyskanie pieniędzy

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • #28544
  koala
  Guest

  Hej wszystkim, czy znacie jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy z opłat likwidacyjnych. Tak tak wiem złożyć pozew. Tylko kwestia jest taka, że nie znam się na prawie, nigdy mnie to nawet nie interesowało i nie wiedziałbym jak złożyć pozew już o procesie nie wspominając. Pomóżcie.

  #30331
  Anonymous
  Guest

  W takim razie udaj się do jakiegoś prawnika albo firmy windykacyjnej, zapewniam Cię, że mnóstwo osób się tym zajmuje i bez problemu znajdziesz kogoś kto za opłatą chętnie pomoże

  _______________

  http://superksiegowa.pl/blog/podatek-pcc-czym-jest-kogo-dotyczy/” class=”bbcode_url”>http://superksiegowa.pl/blog/podatek-pcc-czym-jest-kogo-dotyczy/

  #30332
  Anonymous
  Guest

  Szukasz pomocy prawnej? może sprawdź tutaj – odszkodowania kraków? chyba znają się na takich przepisach prawda?

  #30333
  Anonymous
  Guest

  Skontaktuj się z jakimś prawnikiem z twojej okolicy. Umów się z nim na konsulatacje, wydaje mi się że każdy adwokat będzie w stanie ci pomóc. Jeśli ja miałbym ci kogoś polecić to ja korzystałem z usług tego adwokata http://adwokat-miling.pl/o-nas.html” class=”bbcode_url”>http://adwokat-miling.pl/o-nas.html , zajmuje się właśnie takimi sprawami, tylko pochodzi on z Konina, ale możesz zadzwonić do niego.

  #30334
  Anonymous
  Guest

  na tego typu stronkach http://jplgroup.pl/uslugi/doradztwo-prawne-dla-ebiznesu/ macie pomoc prawną.

  Polecam jeśli szukacie pomocy dla własnej firmy. Czasami warto zawierzyć takim instytucjom.

  #30342
  Anonymous
  Guest

  A próbowałeś samemu? to może warto spróbować, więcej informacji na ten temat znajdziesz i przeczytasz tutaj http://samodzielnawindykacja.pl/ z tego co czytałam na wielu forach to naprawdę działa.

  #30341
  Anonymous
  Guest

  Pytanie czy walka o odszkodowanie samemu to wyzwanie, któremu każdy podoła. Jeśli chcesz się poradzić fachowców -> http://pco.info.pl

  #30338
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w tym temacie będzie poradzenie się jakiegoś prawnika, otrzymasz kompetentną pomoc prawną.

  #30340
  Anonymous
  Guest

  możesz także sprzedać zaniżoną część odszkodowania

  #30339
  Anonymous
  Guest

  W wielu przypadkach rozwiązanie na tego typu problemy znajdzie odpowiedni adwokat, który poprowadzi sprawę i podpowie, jak skutecznie odzyskać pieniądze. W Warszawie można zwrócić się o pomoc do Kancelarii Adwokackiej adw. Aneta Kowalczuk-Stogniew a na pewno otrzyma się kompleksową pomoc prawną.

  #30337
  Anonymous
  Guest

  To prawda. Sama niestety miałam taki problem i odwiedziłam Kancelarię Adwokacką Katarzyna Pawłowska we Wrocławiu i otrzymałam pomoc. Pani Adwokat napisała wezwanie do zapłaty, niestety nie odzyskałam pieniędzy dobrowolnie. Dla tego skierowałyśmy z prawnikiem sprawę do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Pani Adwokat poradziła z nim udać się do Komornika i zlecić egzekucje i w ciągu 2 miesięcy odzyskałam dług. Więc tu pomoc Adwokata jest chyba niezbędna.

  #30336
  Anonymous
  Guest

  Ciężka sprawa – sam miałem wielkie przejścia z klientami, którzy nie chcieli płacić. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest odezwanie się do firm zajmujących się windykacją i odzyskiwaniem należności. Ze swojej strony mogę polecić firmę ICG, z której usług już zdarzyło mi się korzystać. Ogólnie sytuacja była beznadziejna, mała szansa na odzyskanie pieniędzy, ale jednak się udało. Wszystko dzięki specjalistą z tej właśnie firmy. Z takimi osobami, które nie płacą trzeba postępować stanowczo i nie bawić się z nimi w jakieś ustalenia.

  #30335
  Anonymous
  Guest

  Ja przy odzyskaniu pieniędzy współpracowałem z kancelarią prawno-adwokacką Kalamala z Zabrza: http://www.kancelaria-kalamala.pl” class=”bbcode_url”>http://www.kancelaria-kalamala.pl

  Świetni specjaliści, którzy doprowadzili do końca moją sprawę. Jestem im naprawdę wdzięczny i z czystym sumieniem ich mogę polecić 🙂 Wiedzą jak wykonywać swoją pracę.

  #30343
  Anonymous
  Guest

  Jak się nie da po dobroci to w grę musi wkroczyć kancelaria 😀 Nie ma co się bawić w takich sprawach. Najlepiej od razu przynajmniej pogrozić pójściem do adwokata a jak to będzie mało to zdecydować się na ten krok i mieć święty spokój

  #30344
  Anonymous
  Guest

  Jak ktoś popada w długi z racji wystawiania faktur o opóźnionym terminie płatności i jeszcze zdarza się przy tym, że ktoś ich nie spłaca to polecam skorzystać z usług firm faktoringowych lub skupujących faktury. Ja z racji tego, że jestem niewielkim przedsiębiorstwem i wystawiam faktury o wydłużonym czasie spłaty miałem niestety z tym kłopot. Nie zawsze przez taką, a nie inną sytuację byłem w stanie utrzymać płynność finansową firmy. Przez co popadałem w długi. I faktoring faktycznie jest dobrym rozwiązaniem w takich sprawach, ale niestety nie dla każdego. Jest on idealny dla niewielkich przedsiębiorstw, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Poosiadają w miarę stałych klientów. Bo jednym z minusów faktoringu jest to, że  podpisuje się umowę na jakiś określony okres czasu. A ona zobowiązuje cię do sprzedawania co miesiąc faktury określonej liczby kontrahentów czy o określonej minimalnej wartości obrotu. Dla osób które nie mogą z jakiś względów korzystać z usług faktoringowych jest bardzo podobna usługa. A mianowicie sprzedaż faktur. Skupują je na https://www.monevia.pl/ . A polega to na tym, że transakcja obejmuje tylko jedną daną fakturę, którą mamy w rękach. A co się dalej dzieje z fakturą to już mnie nie interesuje. Dla mnie nie jest już ważne czy została ona zapłacona, bo tym zajmuje już się firma, która kupiła tą fakturę.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.