Oddłużanie

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
 • Author
  Posts
 • #28558
  Marianos83
  Guest

  Popadłeś w długi i potrzebujesz się uratować od długów? To polecam zobaczyć oferty na tej stronie http://polskastrefa.pl/warszawa/uslugi/oddluzanie/ a zapewne znajdziesz odpowiednie i skuteczne oferty oddłużania.

  #30415
  Anonymous
  Guest

  Dziwna usługa. Jakieś opinie?

  #30416
  Anonymous
  Guest

  Wiele tego typu usług na rynku. Opinii także sporo. Zdarzają się pozytywne, więc chyba usługa jest warta poznania.

  #30417
  Anonymous
  Guest

  Ja tam, nie wieżę w takie rzeczy. Sama miałam długi i tak na prawdę nikt mi ich nie umorzył. Długi trzeba spłacić.

  #30418
  Anonymous
  Guest

  Nie ma nic za darmo. Wątpię, by ktoś umorzył nam długi tak po prostu. Moim zdaniem kredyt konsolidacyjny jest najlepszą możliwością w sytuacji, w której wdepnęliśmy w pętlę zadłużenia.

  #30419
  Anonymous
  Guest

  Zakładając, że ktoś nam go da. 😉

  #30420
  Anonymous
  Guest

  Do tego nie jest potrzebna pomoc komornika? może doradziłby coś ten komornik warszawa? wydaje mi się, że ma spore doświadczenie w podobnych sprawach.

  #30421
  Anonymous
  Guest

  Myślę że komornik to mądry ruch.

  #30425
  Anonymous
  Guest

  A może warto poszukać czegoś na własną rękę! Słyszałam o tej platformie http://vindicat.pl/ same pozytywne opinie. Gdzieś nawet czytałem, na jakimś forum, jak ktoś pisał, że udało mu się już nie raz ściągnąć cały dług od swoich dłużników. Myślę, więc że ma sens chociażby spróbować 🙂

  #30424
  Anonymous
  Guest

  Jak dla mnie nie istnieje coś takiego jak “oddłużenie” – przecież z drugiej strony też jest człowiek, który chce odzyskać swoje pieniądze. Więc jak się coś pożyczyło, trzeba to oddać i koniec. Tak naprawdę firma windykacyjna czy komornik to pomoc dla zadłużonych właśnie, bo ich długi zostały sprzedane, i firma windykacyjna chce się dogadać, żeby dłużnik je spłacił.

  #30423
  Anonymous
  Guest

  Skoro w Polsce rośnie „biznes” związany z długami to nie ma, co się dziwić, że pojawią się takie usługi, jak oddłużanie. Tylko pytanie, jak to wygląda w praktyce. Bo jeśli tak, jak w Gdyni, gdzie ludzie przehandlowali mieszkania za pomoc w spłacie długu to lepiej omijać to szerokim łukiem. Każda firma musi zarobić, a jeśli ktoś oferuje zbyt dobre warunki to można się spodziewać, że gdzieś jest haczyk tylko po prostu trzeba go znaleźć. Polecam poczytać informacje na portalu Centrum Pomocy Windykowanym, zawsze człowiek znający swoje prawa ma mniejszą szansę na wpadnięcie w kłopoty finansowe czy inne 🙂

  #30422
  Anonymous
  Guest

  a to ja podam zupełnie inny wariant oddłużenia, czy słyszeliście o upadłości konsumenckiej? To takie podobna upadłość jak upadłość firm tyle że dotyczy nas indywidualnych klientów. Wystarczy wejść na stronę https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka i przygotować zebranie dokumentacji dot. zadłużenia, zgromadzenie materiału dowodowego dot. okoliczności powstania zadłużenia, wskazanie osób, które mogą wystąpić w charakterze świadków, aby potwierdzić naszą ciężką sytuację finansową

  #30427
  Anonymous
  Guest

  Gdybyś miał problem z zapłaceniem niedopłaty w US polecam https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/” class=”bbcode_url”>https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/. Wiadomo, nie jest to rozwiązanie idealne ale lepsze to niż narażać się Urzędowi Skarbowemu. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie, dodatkowo formalności możesz załatwić on-line. Firma sprawdzona przez kilku znajomych.

  #30426
  Anonymous
  Guest

   Nie sądziłem że mnie kiedyś to spotka ale sam jestem teraz mniej więcej w środku postępowania upadłościowego. Mówię o upadłości konsumenckiej. Jeśli chodzi o obsługę prawną to sprawą zajmuje się w moim imieniu kancelaria Protektorzy. To chyba największa na ten moment firma w Polsce która przeprowadza klientów przez sprawy upadłościowe. Z podejścia jestem zadowolony, na pewno są terminowi, zawsze przygotowani do rozmowy i do postępowań sądowych, nie dają się zaskoczyć też zmieniającym się ustawom. 

  #30428
  Anonymous
  Guest

  Ja również borykałam się ze sporym zadłużeniem, co gorsza nie wiedziałam do końca, kto w danej chwili obsługuje mój dług. Niby byłam zadłużona w banku, ale wiecie, jak to jest, banki sprzedają długi i nie wiadomo później kto jest wierzycielem. Musze przyznać, że przez dłuższy czas starałam się wypierać ten fakt, ale jak już ktoś napisał, długi trzeba spłacać. I postanowiłam wziąć się za siebie. Sprawdziłam kto obsługuje moje zadłużenie, skontaktowałam się z wierzycielem i teraz spłacam wszystko w dogodnych dla mnie ratach. Jestem dużo spokojniejsza i patrzę pozytywnie w przyszłość. Polecam te metody wszystkim, którzy mają podobne problemy do mnie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.