Obstawianie meczów w internecie – legalne?

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Obstawianie meczów w internecie – legalne?

 • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28615
  yoshii4
  Guest

  Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne? Obstawialiście może kiedyś mecze w internecie?

  #30933
  Anonymous
  Guest

  Nie do końca jest to legalne, bez ryzyka można obstawiać jedynie u bukmacherów z licencją, u pozostałych to już ryzyko, co prawda niewielkie, ale w razie wpadki można stracić wygrane pieniądze. O legalnym obstawianiu meczów masz trochę informacji tutaj http://legalni-bukmacherzy.pl w tym listę bukmacherów z licencją.

  #30934
  Anonymous
  Guest

  Warto obstawiać tylko na pewnych stronach, wtedy jest to legalne. Jeżeli ma się wystarczającą wiedzę, to można sporo na tym zarobić. Kiedyś wydałem na kupon 5zł a zarobiłem 160zł.

  #30935
  Anonymous
  Guest

  Legalnie działa co najmniej kilku bukmacherów – u nich można obstawiać bez obaw, u pozostałych, czyli większości, to już ryzyko. Legalnie działają np. Totolotek, Fortuna i LVbet.

  #30936
  Anonymous
  Guest

  Kolega zapomniał jeszcze o legalnym Forbet. A to całkiem dobry gracz ostatnio dosyć popularny. Testuję póki co Fortunę, STS i właśnie Forbet i dla mnie ten ostatni najlepiej się sprawdza. Przede wszystkim ze względu na brak 12% podatku (firma płaci go za nas).

  #30937
  Anonymous
  Guest

  yoshii4 wrote:


  Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne?

  Na większości stron jest to niestety nielegalne, zwłaszcza po ostatnich zmianach w przepisach. W sieci bez problemu znajdziesz listę bukmacherów, u których można obstawiać legalnie jest na niej siedmiu bukmacherów, to chyba wszyscy, przynajmniej na razie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.