Obstawianie meczów w internecie – legalne?

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Obstawianie meczów w internecie – legalne?

 • This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year, 6 months ago.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28615

  yoshii4

  Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne? Obstawialiście może kiedyś mecze w internecie?

  #30933

  Anonymous

  Nie do końca jest to legalne, bez ryzyka można obstawiać jedynie u bukmacherów z licencją, u pozostałych to już ryzyko, co prawda niewielkie, ale w razie wpadki można stracić wygrane pieniądze. O legalnym obstawianiu meczów masz trochę informacji tutaj http://legalni-bukmacherzy.pl w tym listę bukmacherów z licencją.

  #30934

  Anonymous

  Warto obstawiać tylko na pewnych stronach, wtedy jest to legalne. Jeżeli ma się wystarczającą wiedzę, to można sporo na tym zarobić. Kiedyś wydałem na kupon 5zł a zarobiłem 160zł.

  #30935

  Anonymous

  Legalnie działa co najmniej kilku bukmacherów – u nich można obstawiać bez obaw, u pozostałych, czyli większości, to już ryzyko. Legalnie działają np. Totolotek, Fortuna i LVbet.

  #30936

  Anonymous

  Kolega zapomniał jeszcze o legalnym Forbet. A to całkiem dobry gracz ostatnio dosyć popularny. Testuję póki co Fortunę, STS i właśnie Forbet i dla mnie ten ostatni najlepiej się sprawdza. Przede wszystkim ze względu na brak 12% podatku (firma płaci go za nas).

  #30937

  Anonymous

  yoshii4 wrote:


  Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne?

  Na większości stron jest to niestety nielegalne, zwłaszcza po ostatnich zmianach w przepisach. W sieci bez problemu znajdziesz listę bukmacherów, u których można obstawiać legalnie jest na niej siedmiu bukmacherów, to chyba wszyscy, przynajmniej na razie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.