Najlepsze lokaty na rynku!

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Najlepsze lokaty na rynku!

 • This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year, 5 months ago.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28921

  kasiek66

  Witam, ja z własnego doświadczenia polecam nową lokatę BOŚ Banku którą można założyć online a co lepsze jest w promocji obecnie. https://www.bosbank.pl/klienci-indywidualni/twoje-bezpieczenstwo-finansowe/oszczednosci/e-lokata-na-plusie

  #32233

  Anonymous

  Ostatnio zacząłem interesować się tym tematem. Wasze opinie będą mi na pewno pomocne.

  #32234

  Anonymous

  Od dłuższego czasu interesuję się rynkami finansowymi i tym co się w okół nich dzieje. Jakiś czas temu również rozglądałem się za ofertami lokat.

  Moim zdaniem świetną ofertę ma Santander Consumer Bank – https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/. Sam otworzyłem lokatę i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Korzystne warunki, dogodny okres lokacyjny, a to wszystko załatwiłem przez internet, wygodnie siedząc w domu. W przypadku chęci przedłużenia, nie będę musiał biegać po bankach, ponieważ po skończeniu okresu lokacyjnego jest on przedłużany z automatu, na taki sam okres.

  #32235

  Anonymous

  Najlepiej posprawdzać w rankingach. Z tego korzystam najczęściej https://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/32192-najlepsze-lokaty-3m-kwiecien-2018.html, można znaleźć jakieś korzystne oferty i oprocentowanie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.