Mizar Profit proponuje Kontrakt Rentierski na 16,6%

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Mizar Profit proponuje Kontrakt Rentierski na 16,6%

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28414
  Mizar Profit
  Guest

  Mizar Consulting Group LLC powstał po to, aby jego Klienci mogli we właściwym czasie i miejscu podejmować, jak najlepsze decyzje dotyczące ich pieniędzy. Po latach pracy na wypracowaliśmy model biznesowy współpracy, który okazał się prawdziwym sukcesem.

  Nasza oferta wygrywa ze wszystkimi obecnie dostępnymi na rynku. Koncentrujemy się na długoterminowych relacjach z Klientami, bo tylko lojalność i rzetelność gwarantuje nam sukces.

  Mizar Profit jest marką handlową niebędącą bankiem, której przedmiotem działalności jest bankowość inwestycyjna (rozumiana jako pośrednictwo i doradztwo w transakcjach udziałami, akcjami, certyfikatami i obligacjami, obsługa przejęć i przekształceń oraz zawieranie transakcji na rachunek własny – bez działalności brokerskiej). Podstawowym celem działalności inwestycyjnej jest osiąganie satysfakcjonującej stopy zwrotu przy akceptowalnym poziomie ryzyka.

  Proszę pamiętać o jednym: rozliczamy się tylko z Państwem. Nie bierzemy prowizji od instytucji finansowych. Nie chcemy i unikamy niejasnych powiązań, które mogłyby prowadzić do konfliktu interesów. Inwestujemy tylko w to, co naszym zdaniem naprawdę się opłaca. Jesteście Państwo gwarancją naszych dochodów, więc możecie liczyć na 100% naszej uwagi.

  Kontrakt Rentierski pozwala na uczestniczenie w naszych przedsięwzięciach, ale przede wszystkim daje możliwość otrzymania gwarantowanego zysku w wysokości do 16,6% w skali roku. Nikt inny nie jest w stanie zaoferować podobnej umowy z tak wysoką gwarantowaną premią.

  Przekonajcie się Państwo sami, jak wyglądają inwestycje, kiedy na pierwszym miejscu stoi Wasz interes.

  Web: http://www.mizarprofit.pl

  Infolinia: 8010 666 33

  Przedstawiciel z Wielkopolski. Na infolinii proszę o wybór tego województwa 🙂 We wszelkich sprawach pomogę, wyjaśnię, wytłumaczę. Każdego potraktuję indywidualnie i profesjonalnie.

  #29200
  Anonymous
  Guest

  Witam, inwestowanie opiera się między innymi na zaufaniu proszę napisać coś o historii i strukturze firmy. Z tego co widzę polska strona mizarprofit powstała całkiem niedawno także wnioskuje, że są to pierwsze kroki firmy na polskim rynku.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.